SUSIPAŽINKIME: METAFORINĖS ASOCIATYVINĖS KORTELĖS „UPĖ“

metaforines korteleles
metaforines korteleles

Metaforinės asociatyvinės kortelės (MAK) – nedidelio dydžio paveikslėliai, neturintys visiškai jokios išankstinės reikšmės ir prasmės. Kiekvienas iš mūsų, žiūrėdami į savo pasirinktą kortelę, pasakojame savo istorijas ir pasakojimus. Metaforinė asociatyvinė kortelė – tarsi mūsų vidaus atspindys, tarsi veidrodis, į kurį žiūrėdami mes galime geriau pažinti patys save bei kitus žmones. Kortelės gali padėti žmonėms bendrauti tarpusavyje, linksmai leisti laisvalaikį, spręsti pačias įvairiausias problemas, ieškoti išeičių iš kebliausių situacijų.

Šį kartą kviečiame Jus susipažinti su kortelių rinkiniu „UPĖ“ (ang. THE RIVER), kurio autorė yra Gali Salpeter, gyvenanti Norvegijoje.

Šiame rinkinyje yra 60 kortelių, kuriose pavaizduoti įvairūs upės gyvenimo etapai: upės ištakos, upės tėkmė įvairiais kraštovaizdžiais ir pagaliau – įsiliejimas į jūrą. Šios kortelės gali leisti pasižiūrėti į savo gyvenimą, kylančius klausimus bei paieškoti atsakymų į juos remiantis upės, jos tėkmės, supančių krantų metaforomis.

Šios paskaitos metu galėsite:

  • arčiau susipažinti su kortelių „UPĖ“ rinkiniu ir jos autore Gali Salpeter (Norvegija);
  • susipažinti su teoriniais kortelių naudojimo pagrindais;
  • išgirsti idėjų, kaip kortelės gali būti panaudojamos dirbant su individualiais klientais, poromis ar šeimomis, taip pat dirbant su žmonių grupėmis.

Seminaras skirtas:

📌specialistėms/-ams: psichologams, psichoterapeutams, konsultantams, koučingo specialistams, mokytojams, socialinio darbo specialistams ir kitiems su žmonėmis dirbantiems specialistams, norintiems praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;

📌asmeniškai besidomintiems metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, naudojantiems ar norintiems išmokti jas naudoti savęs ir kitų žmonių pažinimui.

SEMINARĄ VEDA:

✅EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.

✒EGLĖ APIE SAVE: „Metaforinės asociatyvinės kortelės mano gyvenime atsirado 2017 metų pabaigoje, kai, ieškodama praktiško įrankio savo darbe, atradau korteles. Nuo tada mes drauge, koja kojon ir „keliaujame“ kartu. Kadangi aš pati mąstau vaizdais, kortelės man gali padėti atpažinti, įvardinti ir išreikšti savo jausmus bei mintis, plačiau tyrinėti esamą situaciją ir prireikus ieškoti kūrybiškų sprendimų. Tuo, ką žinau ir moku apie korteles, mielai dalinuosi su kitais žmonėmis.“

KADA? 2024 m. gegužės 2 d., 18-19.30 val.

KUR? Zomm’e.

REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/48AKOjj

Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Registracijos pabaiga gegužės 1 d. (imtinai).

Paskaita bus įrašoma, įrašą bus galima peržiūrėti iki birželio 1 d. 

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šią paskaitą).

Taip pat gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

18:00 - 19:30 zoom'e

SUSIPAŽINKIME: METAFORINĖS ASOCIATYVINĖS KORTELĖS „UPĖ“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2024-05-02
  • Laikas: 18:00 - 19:30 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2024-05-01 0:00

Pirkti bilietą

DEFAULT
€20
0
0.00
0

Pažymėti kalendoriuje

Susiję Renginiai