Praktinis seminaras „Streso įveika metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) pagalba“

stresas
stresas

„Dieve, duok man kantrybės, kad nesipriešinčiau tam, ko negaliu pakeisti, drąsos – kad pakeisčiau tą, ką galiu, ir išminties – kad visada sugebėčiau viena nuo kita atskirti.“ (K.Vonegutas)

Egzistuoja keletas streso (arba tiksliau – distreso) įveikos būdų.Vienas iš būdų – į problemos sprendimą nukreipta strategija. Tai yra mėginimas palengvinti stresą tiesiogiai, keičiant stresorių ar sąveikavimo su šiuo stresoriumi būdą. Naudojame tada, kai jaučiame, jog kontroliuojame padėtį, arba manome, jog galime pakeisti aplinkybes arba bent jau save, kad galėtume geriau susidoroti su tomis aplinkybėmis.

Kitas įveikos būdas – į emocijas nukreipta strategija. Ši strategija yra nukreipta į emocinio streso sumažinimą, kai nėra konkrečių veiksmų, kai įvykiai vertinami kaip nekeičiami. Taikome tada, kai negalime – ar manome, jog negalime – pakeisti situacijos.

🌅Tiek vieną, tiek kitą streso įveikos būdą mums gali pasiūlyti metaforinės asociatyvinės OH RESILIO (lot. aš atsistatau) kortelės. Šios kortelės – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos – mums gali padėti patyrinėti stresinę situaciją, paieškoti kūrybiškų streso įveikos būdų arba… keisti savo požiūrį į stresinę situaciją. Bet kuriuo atveju, pagrindinė OH RESILIO kortelių paskirtis yra padėti surasti žmogaus vidines galias išorės metamiems iššūkiams įveikti.

Kviečiu Jus į nuotolinį PRAKTINĮ seminarą, kuriame:
⚜prisiminsime pagrindinius darbo su OH kortelėmis principus;
⚜praktiškai atliksime streso įveikos pratimus su OH RESILIO kortelėmis.

Šis seminaras yra 2022 balandžio 20-osios „Streso įveika MAK pagalba“ seminaro tęsinys ir yra orientuotas į PRAKTINĮ metaforinių asociatyvinių OH RESILIO kortelių taikymą. Informacija apie teorinį seminarą: https://metaforineskorteles.lt/seminaras/streso-iveika-mak-pagalba/

🖥SEMINARĄ VEDA: asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė Eglė Lisauskaitė.

✍️Apie Eglę: „koučingas ir metaforinės asociatyvinės kortelės mano profesiniame gyvenime atsirado vienu metu – 2018-ųjų vasarą baigiau tiek koučingo, tiek metaforinių asociatyvinių kortelių mokymus.
Nuo tada ir keliauju su abiem profesiniais „įrankiais“ savo profesiniu keliu. Vienas iš mano labai mėgstamų koučingo „įrankių“ yra klausimai. Kaip sakoma, geras klausimas – pusė darbo. Na, o metaforinės asociatyvinės kortelės gali padėti žmogui giliau patyrinėti situacijas, paieškoti galimų sprendimų bei padėti keliauti tolyn savo pasirinktu keliu.“

👌KIEK? 35 eurų.
Jūsų pinigų lauksiu Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Būsiu labai dėkinga, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „balandžio 26 Stresas“.

🕰KADA? 2022 m. balandžio 26 d., 16-19 val.

👩‍💻KUR? Zomm’e. Seminaras vyks „gyvai“, t.y. nebus įrašomas.

🖱REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3uGhNlr
ir seminaro dieną gaukite nuotolinio seminaro prisijungimo nuorodą. Jūsų registraciją patvirtinsiu bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsiu gavusi pilną apmokėjimą.

Registruoju iki 12 žmonių grupę.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš rinkinio OH RESILIO (dail. E. Marti). OH leidėjo svetainė https://oh-cards.com

16:00 - 19:00 zoom'e

Praktinis seminaras „Streso įveika metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) pagalba“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2022-04-26 - 2022-04-26
  • Laikas: 16:00 - 19:00

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė