Streso įveika MAK pagalba

stresas
stresas

„Žmogų į beprotnamį nuvaro ne dideli dalykai…, ne, tai nuolatinės mažų tragedijų virtinės… ne mylimo žmogaus mirtis, o skubant nutrūkęs batų raištelis.“ Charles Bukowski

🙆‍♀️Stresas yra ne kas kita, o kaip mūsų… gyvybė, energija. Stresas yra mūsų vidinis atsakas į išorinės aplinkos mums metamus iššūkius. Kai mes jaučiamės pajėgūs įveikti išorės mums metamus iššūkius, tada stresas gali tapti motyvuojančia ir kuriančia energija. Tačiau, kai jaučiame, jog turime per mažai vidinių galių įveikti išorinės aplinkos iššūkius, tada stresas įveikia mus.

🏞Taigi, ką galime daryti, kaip galime sau padėti, kai jaučiame, jog esame nepajėgūs įveikti išorės mums metamų iššūkių? Vienas iš būdų – neigiamo streso (dar vadinamo distresu) įveika metaforinių asociatyvinių OH RESILIO kortelių pagalba. Šios kortelės mums gali padėti patyrinėti stresinę situaciją, paieškoti kūrybiškų streso įveikos būdų arba… keisti savo požiūrį į stresinę situaciją. Bet kuriuo atveju, pagrindinė OH RESILIO kortelių paskirtis yra padėti surasti žmogaus vidines galias išorės metamiems iššūkiams įveikti.

🦁Metaforinės asociatyvinės kortelės – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos. Šios kortelės leidžia per labai trumpą laiką išsiaiškinti žmogaus, kuriam reikalinga pagalba, situaciją, problemą ir padėti jam paieškoti būdų, kaip tai spręsti.

Kviečiu Jus į nuotolinį seminarą, kuriame Jūs galėsite daugiau sužinoti apie metaforines asociatyvines OH RESILIO korteles bei streso įveikos būdus jų pagalba.Šiame seminare:
🔶️trumpai apžvelgsime OH metaforinių asociatyvinių kortelių atsiradimo istoriją;
🔶️kalbėsime apie pagrindinius darbo su OH kortelėmis principus;
🔶️kalbėsime apie pagrindinius darbo su OH RESILIO kortelėmis principus ir tikslus;
🔶️atliksime kelis praktinius pratimus.

🖥SEMINARĄ VEDA: asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė EGLĖ LISAUSKAITĖ.
✍️Eglė apie save: koučingas ir metaforinės asociatyvinės kortelės mano profesiniame gyvenime atsirado vienu metu – 2018-ųjų vasarą baigiau tiek koučingo, tiek metaforinių asociatyvinių kortelių mokymus.
Nuo tada ir keliauju su abiem profesiniais „įrankiais“ savo profesiniu keliu. Vienas iš mano labai mėgstamų koučingo „įrankių“ yra klausimai. Kaip sakoma, geras klausimas – pusė darbo. Na, o metaforinės asociatyvinės kortelės gali padėti žmogui giliau patyrinėti situacijas, paieškoti galimų sprendimų bei padėti keliauti tolyn savo pasirinktu keliu.

🧐KIEK? 15 eur.
Jūsų pinigų lauksiu Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076. Būsiu labai dėkinga, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „2022 balandžio 20 Stresas“.

⏰KADA? 2022 m. balandžio 20 d., 16-17.30 val. (1,5 val.)

💻KUR? Zoom’e.

Seminaras vyks „gyvai“, t.y. nebus įrašomas.

🖱REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3DO5eqY ir seminaro dieną gaukite nuotolinio seminaro prisijungimo nuorodą. Jūsų registraciją patvirtinsiu bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsiu gavusi pilną apmokėjimą.

☎️JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš OH RESILIO rinkinio. OH kortelių leidėjo internetinė svetainė https://oh-cards.com

16:00 - 17:30 zoom'e

Streso įveika MAK pagalba

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2022-04-20 - 2022-04-20
  • Laikas: 16:00 - 17:30

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai