Praktinis seminaras „Gyvenimo iššūkių įveika MAK pagalba“

krizė
krizė
Regis, jog jau beveik įveikėme covid-19 pandemijos iššūkius, kai mus visus netikėtai pasiekė žinia apie karą Ukrainoje.

Mus visus be išimties ši žinia palietė ir sukrėtė. Natūralu, jog šiuo metu išgyvename pačius įvairiausius jausmus: baimę, nerimą, išgąstį, sustingimą. Tam tikra prasme išgyvename krizinę situaciją – karo nei laukėme, nei jam ruošėmės. Ši žinia mus užklupo netikėtai ir pakeitė visų mūsų gyvenimus negrįžtamai.

Ką šioje situacijoje daryti? Kaip padėti sau ir artimam savo? Kaip nepakliūti į bejėgiškumo ir nevilties sūkurį? Kaip, nepaisant išorinių aplinkybių, kurių mes negalime įtakoti, jaustis savo gyvenimo šeimininke ar šeimininku ir daryti tai, ką šiuo metu galime daryti geriausiai? Kaip mes iš šios situacijos galime išeiti nugalėtojais, o ne aukomis?

Yra labai svarbu atminti, jog nepaisant, kas ir kur vyksta, tai, kaip mes įveikiame baisių įvykių pasekmes, yra mūsų rankose. Tai ir yra įveikos esmė.

Žmonės, išgyvenantys įvairias krizes ir traumines patirtis, gali pakliūti į bejėgiškumo ir nevilties sūkurį. Tačiau yra ir kitas kelias – gijimas panaudojant savo vidinius resursus ir kopiant aukštyn iš sunkių patirčių duobės. Vienas iš efektyvių būdų padėti gyti žmonėms, išgyvenantiems krizes ar traumines patirtis, yra OH COPE (angl. įveika) metaforinės asociatyvinės kortelės.

🌅Asociatyvinės metaforinės kortelės – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos. Šios kortelės leidžia per labai trumpą laiką išsiaiškinti žmogaus, kuriam reikalinga pagalba, situaciją, problemą ir padėti jam paieškoti būdų, kaip tai spręsti.

Kviečiame Jus į nuotolinį praktinį seminarą, kuriame:
⚜sužinosite pagrindinius darbo su OH kortelėmis principus;
⚜daugiau sužinosite apie metaforines asociatyvines OH COPE korteles;
⚜susipažinsite su BASIC Ph (tikėjimas, jausmai, ryšiai, vaizduotė, mąstymas ir kūno pojūčiai) krizių įveikos modeliu;
⚜atliksime praktinius pratimus, naudodamiesi OH COPE kortelėmis bei BASIC Ph įveikos modeliu.

Šis seminaras yra 2022 m. kovo 22-osios dienos „Gyvenimo iššūkių įveika MAK pagalba“ seminaro tęsinys ir yra orientuotas į praktinį metaforinių asociatyvinių OH COPE kortelių taikymą.

🖥SEMINARĄ VEDA: asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė Eglė Lisauskaitė.

✍️Apie Eglę: „Aš – taip pat ne išimtis. Savo gyvenime patyriau keletą stiprių krizių ir suvokiau, jog jų įveika yra mano rankose. Šiandien man tai leidžia gyventi bei kvėpuoti pilna krūtine ir susidūrus su nauju iššūkiu gyvenime pirmiausiai savęs klausti: „Ką aš geriausiai šioje situacijoje galiu padaryti? Kaip aš galiu įveikti gyvenimo iššūkius? Ką aš galiu išmokti ir sužinoti įveikdama gyvenimo sunkumus?“

👌KIEK? 35 eurų.
Jūsų pinigų lauksiu Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Būsiu labai dėkinga, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „2022 kovo 29 OH COPE“.

🕰KADA? 2022 m. kovo 29 d., 16-19 val.

👩‍💻KUR? Zomm’e.

🖱REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3KqozAM. Jūsų registraciją patvirtinsiu bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsiu gavusi pilną apmokėjimą.
Registruoju iki 12 žmonių grupę.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš rinkinio OH COPE (dail. M. Lukyanova). OH leidėjo svetainė https://oh-cards.com
16:00 - 19:00 zoom'e

Praktinis seminaras „Gyvenimo iššūkių įveika“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2022-03-29 - 2022-03-29
  • Laikas: 16:00 - 19:00

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai