Teorinis seminaras „Gyvenimo iššūkių įveika MAK pagalba“

krizė
krizė
Žmonės, išgyvenantys įvairias krizes ir traumines patirtis, gali pakliūti į bejėgiškumo ir nevilties sūkurį. Tačiau yra ir kitas kelias – gijimas panaudojant savo vidinius resursus ir kopiant aukštyn iš sunkių patirčių duobės. Vienas iš efektyvių būdų padėti gyti žmonėms, išgyvenantiems krizes ar traumines patirtis, yra OH COPE (angl. įveika) metaforinės asociatyvinės kortelės.

🌅Asociatyvinės metaforinės kortelės – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos. Šios kortelės leidžia per labai trumpą laiką išsiaiškinti žmogaus, kuriam reikalinga pagalba, situaciją, problemą ir padėti jam paieškoti būdų, kaip tai spręsti.

Jei norite daugiau sužinoti apie vieną iš krizių ir traumų įveikos būdų – metaforines asociatyvines OH COPE (angl. įveika) korteles – kviečiame Jus į seminarą, kuriame sužinosite:
⚜trumpą metaforinių asociatyvinių OH kortelių atsiradimo istoriją;
⚜pagrindinius darbo su OH kortelėmis principus;
⚜daugiau apie metaforines asociatyvines OH COPE korteles;
⚜praktiškai išbandysime OH COPE korteles, atlikdami 1-2 pratimus.

🖥SEMINARĄ VEDA: asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė Eglė Lisauskaitė.
✍️Apie Eglę: tikiu žmogaus vidinėmis galiomis įveikti gyvenimo iššūkius ir negandas. Visi be išimties esame apdovanoti tam tikromis sunkumų įveikos galiomis. Tik ne visada jas prisimename ir panaudojame. Kaip gali metaforinės asociatyvinės kortelės padėti iškilus sunkumams? Padedami metaforinių asociatyvinių kortelių mes galime peržiūrėti, kuriuos įveikos įgūdžius panaudojame, o kurie – dar yra mūsų atsargose. Kai aš jaučiu, jog sunki situacija yra „mano rankose“ – aš ją galiu keisti arba keisti savo požiūrį į sunkumus – tada aš jaučiuosi galinti įveikti iškilusius gyvenimo sunkumus. O ne sunkumai įveikia mane.

👌KIEK? 15 eurų.
Jūsų pinigų lauksiu Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Būsiu labai dėkinga, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „2022 kovo 22 Krizė“.

🕰KADA? 2022 m. kovo 22 d., 16-17.30 val.

👩‍💻KUR? Zomm’e.

🖱REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3uwK4Ls. Jūsų registraciją patvirtinsiu bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsiu gavusi pilną apmokėjimą.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš rinkinio OH COPE (dail. M. Lukyanova). OH leidėjo svetainė https://oh-cards.com
16:00 - 17:30 zoom'e

Gyvenimo iššūkių įveika MAK pagalba

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2022-03-22 - 2022-03-22
  • Laikas: 16:00 - 17:30

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai