PAŽINTIS SU METAFORINĖMIS ASOCIATYVINĖMIS OH KORTELĖMIS

mak

„Kortelės „prakalbina“ žmones ir padeda jiem suartėti“ (metaforinių asociatyvinių OH kortelių kūrėjas Ely Raman).

Pirmosios metaforinės asociatyvinės OH kortelės buvo išleistos 1981 metais, o šių kortelių autorius – Kanadoje gyvenęs dailininkas, meno dėstytojas Ely Raman.

Šiandien metaforinės asociatyvinės OH kortelės yra gerai žinomos visame pasaulyje. OH kortelių „šeimoje“ – daugiau nei dvidešimt narių, o pačios OH kortelės yra išleistos net 28 kalbomis.

Kas gi yra metaforinės asociatyvinės OH kortelės? Tai – nedidelio dydžio paveikslėliai, neturintys visiškai jokios išankstinės reikšmės ir prasmės. Kiekvienas iš mūsų, žiūrėdamas į savo pasirinktą kortelę, pasakojame savo istorijas ir pasakojimus. Metaforinė asociatyvinė kortelė – tarsi mūsų vidaus atspindys, tarsi veidrodis, į kurį žiūrėdami mes galime geriau pažinti patys save bei kitus žmones. Kortelės gali padėti žmonėms lengviau bendrauti tarpusavyje, linksmai leisti laisvalaikį, spręsti pačias įvairiausias problemas, ieškoti išeičių iš kebliausių situacijų.

Metaforines asociatyvines korteles savo darbe naudoja psichologai, psichoterapeutai, pedagogai, socialiniai darbuotojai, personalo specialistai, koučingo ir kitų profesijų atstovai. Šios kortelės gali būti plačiai naudojamos ir pritaikomos nepaisant kultūrinių, socialinių, išsilavinimo ar amžiaus skirtumų.

Tad jei dar nesate pažįstami su metaforinėmis asociatyvinėmis OH kortelėmis, kviečiu Jus į NUOTOLINĮ PAŽINTINĮ seminarą, kuriame jūs galėsite:

  • susipažinti su metaforinių asociatyvinių OH kortelių istorija;
  • susipažinti su pagrindiniais darbo principais;
  • susipažinti su OH kortelių etiketu;
  • praktiškai išbandyti metaforines asociatyvines OH korteles (atliksime 1-2 pratimus).

SEMINARAS SKIRTAS:

📌specialistėms/-ams, dirbantiems su žmonėmis: psichologams, psichoterapeutams, konsultantams, mokytojams, socialiniams darbuotojams, koučingo specialistams ir pan., norintiems praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;

📌asmeniškai besidomintiems metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, naudojantiems ar norintiems išmokti jas naudoti savęs ir kitų žmonių pažinimui.

SEMINARĄ VEDA:

EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė, šiuo metu besimokanti Suaugusių žmonių grupių vedimo Vilniaus Universitete.

EGLĖ APIE SAVE: „Metaforinės asociatyvinės kortelės mano gyvenime atsirado 2017 metų pabaigoje, kai, ieškodama praktiško įrankio savo darbe, atradau korteles. Nuo tada mes drauge, koja kojon ir „keliaujame“ kartu. Kadangi aš pati mąstau vaizdais, kortelės man gali padėti atpažinti, įvardinti ir išreikšti savo jausmus bei mintis, plačiau tyrinėti esamą situaciją ir prireikus ieškoti kūrybiškų sprendimų. Tuo, ką žinau ir moku apie korteles, mielai dalinuosi su kitais žmonėmis.“

KIEK? 20 eurų.

KADA? 2023 m. rugsėjo 12 d., 18 – 19.30 val.

KUR? Zomm’e.

REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3Ow7M34 ir gaukite nuotolinio seminaro prisijungimo nuorodą seminaro dieną. Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime gavę pilną apmokėjimą. 

Jūsų registracijos lauksime iki rugsėjo 11 d.(imtinai).

Daugiau informacijos apie praktinį rugsėjo 19 d. seminarą: https://metaforineskorteles.lt/seminaras/metaforines-asociatyvines-oh-korteles-praktiskai/

Seminaras nėra įrašomas, vyksta „gyvai“ – čia ir dabar.

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti el. pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šį seminarą).

Taip pat gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

18:00 - 19:30 zoom'e

PAŽINTIS SU METAFORINĖMIS ASOCIATYVINĖMIS OH KORTELĖMIS

  • Data: 2023-09-12
  • Laikas: 18:00 - 19:30 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2023-09-11

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai