METAFORINĖS ASOCIATYVINĖS OH KORTELĖS PRAKTIŠKAI

mak
mak

Šį kartą MAK PRAKTIŠKAI susipažinsime su metaforinių asociatyvinių OH kortelių rinkiniu (dail. Ely Raman, leidėjas Moritz Egetmeyer). 

OH rinkinyje yra dviejų rūšių kortelės: 88 akvarele tapytos kortelės, kuriose atsispindi įvairios mūsų kasdienio gyvenimo situacijos ir 88 kortelės su žodžiais (šiandien išleistomis 28 skirtingomis kalbomis, tame tarpe – ir lietuvių kalba), kurios gali papildyti tai, ką mes matome kortelėse – paveikslėliuose žodžiais. 

Žodžio ir vaizdo dėka metaforinės asociatyvinės OH kortelės leidžia prisiliesti prie žmogaus kaip prie visumos. Begalės naujų vaizdinių ir žodinių kortelių derinių skatina vaizduotę, lavina kūrybiškumą. Metaforinės asociatyvinės OH kortelės yra unikalus, į žaidimą panašus įrankis, kurį galima naudoti pačiose įvairiausiose situacijose: namuose ir šeimoje, draugų rate ar darbe. Šių kortelių pagalba galite kurti pasakojimus ar fantastines istorijas, skatinti kūrybiškumą ir vaizduotę, lavinti bendravimo bei saviraiškos gebėjimus, gilinti ir plėsti savęs pažinimą.

Tad mes MAK PRAKTIŠKAI imsime ir išbandysime šias korteles tyrinėdami, kaip galime jas pritaikyti savo asmeniniame ir/ar profesiniame gyvenime..

Šiame, į PRAKTIKĄ orientuotame, NUOTOLINIAME seminare, galėsime praktiškai išbandyti metaforinių asociatyvinių OH kortelių rinkinį:

 • derindami korteles – paveikslėlius ir korteles – žodžius bei tyrinėdami šių kortelių tarpusavio sąveiką ir kylančius jausmus bei mintis;
 • atlikdami pratimus, kurie gali būti pritaikomi dirbant su klientais individualiai;
 • atlikdami pratimus, kurie gali būti pritaikomi dirbant su klientais grupėje;
 • atlikdami pratimus, kurie gali būti pritaikomi laisvalaikiu šeimoje ar draugų rate.

Seminaro metu atliksime 3-5 praktinius pratimus su OH kortelėmis.

MAK PRAKTIŠKAI SKIRTA JUMS, JEI:

 • esate specialistės/-ai, dirbantys su žmonėmis: psichologai, psichoterapeutai, konsultantai, mokytojai, socialiniai darbuotojai, koučingo specialistai ir pan., norintys praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;
 • domitės metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis;
 • norite drąsiau korteles naudoti savo asmeniniame ir/ar profesiniame gyvenime.

Kas yra MAK PRAKTIŠKAI? 

MAK PRAKTIŠKAI – tai vieta, kur galime:

 • mokytis metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) meno ir mokslo;
 • saugiai praktikuotis, treniruotis tarpusavyje;
 • eksperimentuoti kurdami naujus MAK pratimus, juos bandyti ir testuoti; 
 • teikti grįžtamąjį ryšį vieni kitiems;
 • mokytis, augti ir tobulėti kartu kaip MAK praktikės ir praktikai. 

KAIP GIMĖ ŠI MINTIS?

„Ši idėja gimė iš mano pačios patirties – aš puikiai pamenu savo metaforinių asociatyvinių kortelių praktikės savarankiško kelio pradžią 2018 metais. Kai, baigusi bazinius mokymus, pradėjau pirmuosius savarankiškus žingsnius. Su daug nerimo, baimės ir nežinojimo – ką aš moku ir galiu, o ko – dar ne. Nors dar ir šiandien susiduriu su savo baimėmis ir nežinojimu, tačiau metaforinių asociatyvinių kortelių keliu žingsniuoju kur kas drąsiau. Aš jau užtikrinčiau jaučiu ir žinau, ką aš moku ir galiu, o ko – vis dar ne. O viso to pagrindas – praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kartu su refleksija – kas man pavyko, o kas galėjo būti geriau?

Ši idėja gimė ir iš Jūsų MAK praktikos poreikio. Taip pat kartu su Jūsų padrąsinimu, palaikymu ir paskatinimu imtis tokių užsiėmimų.“

SEMINARĄ VEDA:

✅EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė, šiuo metu besimokanti Suaugusių žmonių grupių vedimo Vilniaus Universitete.

KADA? 2023 m. rugsėjo 19 d., 18-20.30 val. (2,5 val.)

KAIP? Zoom’e. Seminaras vyks „gyvai“, t.y. nebus įrašomas.

KIEK? 35 eurai.

REGISTRUOKITES https://bit.ly/45oyykv

Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Registracijos pabaiga rugsėjo 18 d. (imtinai).

Daugiau informacijos apie rugsėjo 12 d. teorinį seminarą: https://metaforineskorteles.lt/seminaras/pazintis-su-metaforinemis-asociatyvinemis-oh-kortelemis-2/

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šį seminarą).

Taip gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

18:00 - 20:30 zoom'e

METAFORINĖS ASOCIATYVINĖS OH KORTELĖS PRAKTIŠKAI

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
 • Data: 2023-09-19
 • Laikas: 18:00 - 20:30 (Europe/Vilnius)
 • Registracijos pabaiga: 2023-09-18

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai