Teorinis seminaras PAŽINTIS SU MAK „TRAUKINIŲ PASAULIS“

pažintis su mak
pažintis su mak

Metaforinės asociatyvinės kortelės (MAK) – nedidelio dydžio paveikslėliai, neturintys visiškai jokios išankstinės reikšmės ir prasmės. Kiekvienas iš mūsų, žiūrėdami į savo pasirinktą kortelę, pasakojame savo istorijas ir pasakojimus. Metaforinė asociatyvinė kortelė – tarsi mūsų vidaus atspindys, tarsi veidrodis, į kurį žiūrėdami mes galime geriau pažinti patys save bei kitus žmones. Kortelės gali padėti žmonėms bendrauti tarpusavyje, linksmai leisti laisvalaikį, spręsti pačias įvairiausias problemas, ieškoti išeičių iš kebliausių situacijų.

Šį kartą kviečiame specialistes/-us, dirbančius vaikais, susipažinti su kortelių rinkiniu „TRAUKINIŲ PASAULIS“ (ang. THE WORLD OF TRAINS), kurio autorė yra Gali Salpeter, gyvenanti Norvegijoje. 

Šis rinkinys, pasitelkiant traukinių pasaulio simbolius ir metaforas, taip pat nebaigtų sakinių metodą, yra skirtas darbui su vaikais ir gali būti naudojamas dirbant individualiai, su šeima ar grupėje.

„Traukinių pasaulio“ rinkinyje galite rasti 50 kortelių, kuriose yra pavaizduoti įvairūs traukinių pasaulio objektai – bėgiai, garvežiai, vagonai, supanti aplinka. Kuriant ir piešiant korteles buvo labai daug dėmesio skiriama įvairioms detalėms, kurios gali būti naudingos dirbant su vaikais (pvz., traukinio spalva, išvaizda, nuotaika, supančios aplinkos detalės ir pan.).

Taip pat ir 50 kortelių – nebaigtų sakinių (anglų kalba), kurie gali padėti pradėti pasakoti ar pagilinti traukinio istoriją, pvz., „Aš esu ypatingas vagonas. Aš save apibūdinčiau taip:…“.

Šios kortelės gali padėti atpažinti bei įvardinti situacijas, su kuriomis susiduria vaikai, pajausti, atpažinti bei įvardinti kylančius jausmus bei paieškoti sudėtingų situacijų kūrybiškų sprendimo būdų remiantis traukinių pasaulio simboliais ir metaforomis.

Šiame, labiau į TEORIJĄ orientuotame seminare, galėsite:

  • arčiau susipažinti su kortelių „TRAUKINIŲ PASAULIS“ rinkiniu ir jos autore Gali Salpeter (Norvegija);
  • susipažinti su teoriniais kortelių naudojimo pagrindais;
  • išgirsti idėjų, kaip kortelės gali būti panaudojamos dirbant su individualiais klientais,  šeimomis, taip pat grupiniame darbe.

Seminaras skirtas:

📌specialistėms/-ams, dirbantiems su vaikais: psichologams, psichoterapeutams, konsultantams, mokytojams, socialiniams darbuotojams ir kitiems su vaikais dirbantiems specialistams, norintiems praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;

📌asmeniškai besidomintiems metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, naudojantiems ar norintiems išmokti jas naudoti savęs ir kitų žmonių pažinimui.

SEMINARĄ VEDA:

✅EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė, šiuo metu besimokanti Suaugusių žmonių grupių vedimo Vilniaus Universitete.

✒EGLĖ APIE SAVE: „Metaforinės asociatyvinės kortelės mano gyvenime atsirado 2017 metų pabaigoje, kai, ieškodama praktiško įrankio savo darbe, atradau korteles. Nuo tada mes drauge, koja kojon ir „keliaujame“ kartu. Kadangi aš pati mąstau vaizdais, kortelės man gali padėti atpažinti, įvardinti ir išreikšti savo jausmus bei mintis, plačiau tyrinėti esamą situaciją ir prireikus ieškoti kūrybiškų sprendimų. Tuo, ką žinau ir moku apie korteles, mielai dalinuosi su kitais žmonėmis.“

KIEK? 20 eurų.

KADA? 2023 rugpjūčio 22 d., 18-19.30 val.

KUR? Zomm’e.

REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/43utYzU

Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Registracijos pabaiga rugpjūčio 21 d. (imtinai).

Seminaras nėra įrašomas, vyksta „gyvai“ – čia ir dabar.

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šį seminarą).

Taip pat gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

Rugpjūčio 29 d. taip pat Jūsų lauks praktinis seminaras MAK praktiškai „MANO VIDINIS TRAUKINIŲ PASAULIS“

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

18:00 - 19:30 zoom'e

Teorinis seminaras PAŽINTIS SU MAK „TRAUKINIŲ PASAULIS“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2023-08-22
  • Laikas: 18:00 - 19:30 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2023-08-21

Registracija yra pasibaigusi

Susiję Renginiai