MAK praktiškai „MANO VIDINIS TRAUKINIŲ PASAULIS“

mak
mak

Šį kartą MAK PRAKTIŠKAI susipažinsime su kortelių rinkiniu „TRAUKINIŲ PASAULIS“ (angl. THE WORLD OF TRAINS, aut. Gali Salpeter/ Norvegija). 

„Traukinių pasaulio“ rinkinyje galite rasti 50 kortelių, kuriose yra pavaizduoti įvairūs traukinių pasaulio objektai – bėgiai, garvežiai, vagonai, supanti aplinka. Kuriant ir piešiant korteles buvo labai daug dėmesio skiriama įvairioms detalėms, kurios gali būti naudingos dirbant su vaikais (pvz., traukinio spalva, išvaizda, nuotaika, supančios aplinkos detalės ir pan.).

Taip pat ir 50 kortelių – nebaigtų sakinių (anglų kalba), kurie gali padėti pradėti pasakoti ar pagilinti traukinio istoriją, pvz., „Aš esu ypatingas vagonas. Aš save apibūdinčiau taip:… .“

Šis rinkinys, pasitelkiant traukinių pasaulio simbolius ir metaforas, taip pat nebaigtų sakinių metodą, yra skirtas darbui su vaikais ir gali būti naudojamas dirbant individualiai, su šeima ar grupėje.

Tad mes MAK PRAKTIŠKAI imsime ir išbandysime šias korteles tyrinėdami savo vidinius traukinių pasaulius bei kylančius jausmus, atsakydami į įvairius kylančius klausimus bei ieškodami geriausių sprendimų.

Šiame, į PRAKTIKĄ orientuotame NUOTOLINIAME seminare, galėsite praktiškai išbandyti metaforinių asociatyvinių kortelių „TRAUKINIŲ PASAULIS“ rinkinį:

 • kurdami savo metaforinius traukinius; 
 • tyrinėdami įvairiais aspektais savo sukurtus traukinius – garvežius ir vagonus, bėgius bei apylinkes, kuriomis šie traukiniai rieda;
 • imdamiesi pokyčių (jei reikia) keičiant savo traukinio išvaizdą, kelionės kryptį ar supančią aplinką. 

MAK PRAKTIŠKAI SKIRTA JUMS, JEI:

 • esate specialistai, dirbantys su vaikais: psichologai, psichoterapeutai, konsultantai, mokytojai, socialiniai darbuotojai ir kiti su vaikais dirbantys specialistai, norintys praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;
 • domitės metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis;
 • norite drąsiau korteles naudoti savo asmeniniame ir/ar profesiniame gyvenime.

Kas yra MAK PRAKTIŠKAI? 

MAK PRAKTIŠKAI – tai vieta, kur galime:

 • mokytis metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) meno ir mokslo;
 • saugiai praktikuotis, treniruotis tarpusavyje;
 • eksperimentuoti kurdami naujus MAK pratimus, juos bandyti ir testuoti; 
 • teikti grįžtamąjį ryšį vieni kitiems;
 • mokytis, augti ir tobulėti kartu kaip MAK praktikės ir praktikai. 

KAIP GIMĖ ŠI MINTIS?

„Ši idėja gimė iš mano pačios patirties – aš puikiai pamenu savo metaforinių asociatyvinių kortelių praktikės savarankiško kelio pradžią 2018 metais. Kai, baigusi bazinius mokymus, pradėjau pirmuosius savarankiškus žingsnius. Su daug nerimo, baimės ir nežinojimo – ką aš moku ir galiu, o ko – dar ne. Nors dar ir šiandien susiduriu su savo baimėmis ir nežinojimu, tačiau metaforinių asociatyvinių kortelių keliu žingsniuoju kur kas drąsiau. Aš jau užtikrinčiau jaučiu ir žinau, ką aš moku ir galiu, o ko – vis dar ne. O viso to pagrindas – praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kartu su refleksija – kas man pavyko, o kas galėjo būti geriau?

Ši idėja gimė ir iš Jūsų MAK praktikos poreikio. Taip pat kartu su Jūsų padrąsinimu, palaikymu ir paskatinimu imtis tokių užsiėmimų.”

SEMINARĄ VEDA:

✅EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė, šiuo metu besimokanti Suaugusių žmonių grupių vedimo Vilniaus Universitete.

KADA? 2023 m. rugpjūčio 29 d., 18-20.30 val. (2,5 val.)

KAIP? Zoom’e. Seminaras vyks „gyvai“, t.y. nebus įrašomas.

KIEK? 35 eurai.

REGISTRUOKITES https://bit.ly/3XSpr9l

Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Registracijos pabaiga rugpjūčio 28 d. (imtinai).

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šį seminarą).

Taip gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

Rugpjūčio 22 d. taip pat Jūsų lauks teorinis seminaras PAŽINTIS SU MAK „TRAUKINIŲ PASAULIS“

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

Žymės

MAK PRAKTIŠKAI
18:00 - 20:30 zoom'e

MAK praktiškai „MANO VIDINIS TRAUKINIŲ PASAULIS“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
 • Data: 2023-08-29
 • Laikas: 18:00 - 20:30 (Europe/Vilnius)
 • Registracijos pabaiga: 2023-08-28

Registracija yra pasibaigusi