Streso įveika metaforinių asociatyvinių kortelių pagalba

mak
seminarai
Žmogų į beprotnamį nuvaro ne dideli dalykai…, ne, tai nuolatinės mažų tragedijų virtinės… ne mylimo žmogaus mirtis, o skubant nutrūkęs batų raišelis.“ Charles Bukowski

🙆‍♀️Stresas yra mūsų reakcija į grėsmę ar iššūkius keliančią aplinką. Stresą įveikiame tada, kai jaučiamės pajėgūs ir turintys galių įveikti aplinkos mums metamus iššūkius. Priešingu atveju stresas įveikia mus.

🦁Vienas iš streso įveikos būdų – asociatyvinės metaforinės kortelės. Kortelės – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos. Šios kortelės leidžia per labai trumpą laiką išsiaiškinti žmogaus, kuriam reikalinga pagalba, situaciją, problemą ir padėti jam paieškoti būdų, kaip tai spręsti.

Kviečiame Jus į nuotolinį praktinį seminarą, kuriame:

🔶️sužinosite pagrindinius darbo su metaforinėmis asociatyvinėmis OH kortelėmis principus;
🔶️sužinosite apie stresą, eustresą ir distresą;
🔶️susipažinsite su OH RESILIO metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis;
🔶️praktiškai atliksime streso įveikos pratimus su OH RESILIO kortelėmis.

🖥SEMINARĄ VEDA: asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė EGLĖ LISAUSKAITĖ.

✍️Eglė apie save: gyvenime mane labiausiai domina trys dalykai. Aš, kitas žmogus ir santykis, ryšys tarp mūsų. Kas aš esu ir kokį santykį kuriu iš savo pusės? Kas yra kitas žmogus ir kokį santykį jis kuria iš savo pusės? Kas vyksta tarp mūsų, kai mes susitinkame?
❓Į šiuos klausimus ypatingai gilinuosi daugiau nei penkerius savo pastaruosius gyvenimo metus. Daug valandų įvairiuose savęs ir kitų žmonių, santykių pažinimo seminaruose ir mokymuose, patyrimuose.

🧐KIEK? 25 eur.

⏰KADA? 2021 m. birželio 16 d., 16-19 val.

💻KUR? Zoom’o platformoje.

🖱REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3oCNlUN ir gaukite nuotolinio seminaro prisijungimo nuorodą. Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

☎️JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092
*makete panaudota freepic nuotr.
16:00 - 19:00 zoom'e

Streso įveika MAK pagalba

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2021-06-16 - 2021-06-16
  • Laikas: 16:00 - 19:00

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai