Praktinis seminaras „MENAS BŪTI KARTU. SANTYKIAI POROJE“

Praktinis seminaras „SANTYKIAI POROJE“
Praktinis seminaras „SANTYKIAI POROJE“
„Gyvenimas yra pernelyg trumpas rietenenoms, atsiprašymams, apmaudui ir pasiaiškinimams. Laiko užtenka tik meilei ir tam yra skirtas, tiesą sakant, tik akimirksnis.“ (Markas Tvenas)

👩‍❤️‍👨Tarpusavio santykiai poroje – ir didelė dovana, ir nemažas iššūkis. Kaip būti kartu, kaip derinti tiek savo, tiek kito žmogaus poreikius? Kaip jaustis santykyje laisvai, tuo pačiu prisimenant, kad mano laisvė baigiasi ties ta vieta, ties kuria prasideda kito žmogaus laisvė?

Į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su tarpusavio santykiais poroje, ir ieškosime atsakymų šiame seminare. Pagrindinis šio praktinio seminaro tikslas – supažindinti Jus su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis kaip įrankiu, galinčiu padėti įveikti poros gyvenime kylančius iššūkius.

🌄Metaforinės asociatyvinės kortelės – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos, skirti kiekvienam, besidominčiam ir siekiančiam giliau pažinti save ar kitą žmogų. Simbolių bei metaforų pagalba galime pažiūrėti, kur slypi mūsų problema ir kokie yra jos galimi sprendimo būdai. Šių kortelių dėka taip pat galime rasti savo vidinius resursus, reikalingus probleminių situacijų įveikai.

Šio praktinio seminaro metu susipažinsime arčiau su metaforinėmis asociatyvinėmis OH TANDOO (aramėjų kalba – dviese, abu kartu) kortelėmis. Šį rinkinį sudaro 99 kortelės, kuriose yra vaizduojami poros tarpusavio santykiai. Šių kortelių pagalba mes galime atpažinti savo jausmus, norus ir poreikius būnant kartu su kitu žmogumi, taip pat – ir konfliktus, kylančius iš abiejų žmonių bendrabūvio.

🚷Taip pat šiame rinkinyje yra 44 kortelės – kelio nuorodos, leidžiančios ieškoti kelių ir takelių, vedančių link darnesnių tarpusavio santykių. Link dviejų sujungtų delnų, iš kurių abu poroje esantys žmonės gali atsigerti gaivaus gyvenimo vandens.

💻Kviečiu Jus į praktinį nuotolinį seminarą, kuriame galėsite:
*arčiau susipažinti su metaforinėmis asociatyvinėmis OH TANDOO kortelėmis;
*išbandyti praktiškai metaforines asociatyvines OH TANDOO korteles, tyrinėjant poros tarpusavio santykius, atpažįstant stipriąsias ir iššūkius keliančias puses, ieškant kelių poros santykių augimui.

Seminaras skirtas:
📌profesionalams, dirbantiems su žmonėmis: psichologams, psichoterapeutams, porų konsultantams, socialiniams darbuotojams, mediatoriams ir pan.;
📌besidomintiems metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, naudojantiems ar norintiems išmokti jas naudoti savo asmeniniame ar profesiniame gyvenime.

Praktinį seminarą ves EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.
✍️EGLĖ APIE SAVE: gyvenime mane labiausiai domina trys dalykai: aš, kitas žmogus ir santykis, ryšys tarp mūsų. Kas aš esu ir kokį santykį kuriu iš savo pusės? Kas yra kitas žmogus ir kokį santykį jis kuria iš savo pusės? Kas vyksta tarp mūsų, kai mes susitinkame?
Į šiuos klausimus ypatingai gilinuosi daugiau nei penkerius metus. Daug valandų įvairiuose savęs ir kitų žmonių, santykių pažinimo seminaruose, mokymuose, patyrimuose.

📝KIEK? 35 eurai.
Jūsų pinigų lauksiu Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Būsiu labai dėkinga, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „2022 vasario 23 “Menas būti kartu”.

⏰KADA? 2022 vasario 23 d., 16-19 val.

💻KUR? Zomm’e. Seminaras vyks „čia ir dabar“, t.y. nebus įrašomas.
REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3Jndyja
Jūsų registraciją patvirtinsiu bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsiu gavusi pilną apmokėjimą.
Registruoju iki 12 žmonių grupę.

DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš OH rinkinio TANDOO (dal. M. Lukyanova). OH kortelių leidėjo internetinė svetainė https://oh-cards.com,
16:00 - 19:00 zoom'e

Praktinis seminaras „MENAS BŪTI KARTU. SANTYKIAI POROJE“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2022-02-23
  • Laikas: 16:00 - 19:00

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai