PAŽINTIS SU METAFORINĖMIS ASOCIATYVINĖMIS OH KORTELĖMIS

metaforines OH korteles
metaforines OH korteles
„Kortelės „prakalbina“ žmones ir padeda jiems suartėti“ (metaforinių asociatyvinių OH kortelių kūrėjas Ely Raman)
Pirmosios metaforinės asociatyvinės OH kortelės buvo išleistos 1981 metais, o šių kortelių autorius – Kanadoje gyvenęs dailininkas, meno dėstytojas Ely Raman.
Šiandien metaforinės asociatyvinės OH kortelės yra gerai žinomos visame pasaulyje. OH kortelių „šeimoje“ – daugiau nei dvidešimt narių, o pačios OH kortelės yra išleistos net 28 kalbomis.

🏞Kas gi yra metaforinės asociatyvinės kortelės? Tai – nedidelio dydžio paveikslėliai, neturintys visiškai jokios išankstinės reikšmės ir prasmės. Kiekvienas iš mūsų, žiūrėdami į savo pasirinktą kortelę, pasakojame savo istorijas ir pasakojimus. Metaforinė asociatyvinė kortelė – tarsi mūsų vidaus atspindys, tarsi veidrodis, į kurį žiūrėdami mes galime geriau pažinti patys save bei kitus žmones. Kortelės gali padėti žmonėms bendrauti tarpusavyje, linksmai leisti laisvalaikį, spręsti pačias įvairiausias problemas, ieškoti išeičių iš kebliausių situacijų.

Metaforines asociatyvines korteles savo darbe naudoja psichologai, psichoterapeutai, pedagogai, socialiniai darbuotojai, personalo specialistai, koučingo ir kitų profesijų atstovai. Šios kortelės gali būti plačiai naudojamos ir pritaikomos nepaisant kultūrinių, socialinių, išsilavinimo ar amžiaus skirtumų.

🖥KVIEČIAME Į NUOTOLINĮ PAŽINTINĮ SEMINARĄ, KURIAME JŪS GALĖSITE:
✨susipažinti su metaforinių asociatyvinių OH kortelių istorija;
✨susipažinti su pagrindiniais darbo principais;
✨susipažinti su OH kortelių etiketu;
✨praktiškai išbandyti metaforines asociatyvines OH korteles.

💻SEMINARĄ VEDA:
✅EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė, šiuo metu besimokanti Suaugusių žmonių grupių vedimo Vilniaus Universitete.
✒EGLĖ APIE SAVE: „Metaforinės asociatyvinės kortelės mano gyvenime atsirado 2017 metų pabaigoje, kai ieškodama praktiško įrankio savo darbe, atradau korteles. Nuo tada mes drauge, koja kojon ir „keliaujame“ kartu. Kadangi aš pati mąstau vaizdais, kortelės man gali padėti atpažinti, įvardinti ir išreikšti savo jausmus bei mintis, plačiau tyrinėti esamą situaciją ir prireikus ieškoti kūrybiškų sprendimų. Tuo, ką žinau ir moku apie korteles, mielai dalinuosi su kitais žmonėmis.“

👛KIEK? 15 eur.
Jūsų pinigų lauksiu Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Būsiu labai dėkinga, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „2022 rugsėjo 21 Pažintis su OH“.

⏱KADA? 2022 m. rugsėjo 21 d., 18-19.30 val.

🖥KUR? Zomm’e.

🛎REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3OdsvX0 ir gaukite nuotolinio seminaro prisijungimo nuorodą seminaro dieną. Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.
Jūsų registracijos lauksime iki rugsėjo 20 d.

📞DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš OH rinkinio COPE (dail. M. Lukyanova). OH leidėjo svetainė https://oh-cards.com
18:00 - 19:30 zoom'e

PAŽINTIS SU METAFORINĖMIS ASOCIATYVINĖMIS OH KORTELĖMIS

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2022-09-21 - 2022-09-21
  • Laikas: 18:00 - 19:30
  • Registracijos pabaiga: 2022-09-20

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai