Pažintis su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis

metafrinės kortelės
Metaforinės asociatyvinės kortelės (MAK) – nedidelio dydžio paveikslėliai, neturintys visiškai jokios išankstinės reikšmės ir prasmės. Kiekvienas iš mūsų, žiūrėdamas į savo pasirinktą kortelę, pasakojame savo istorijas ir pasakojimus. Kortelė – tarsi mūsų vidaus atspindys, tarsi veidrodis, į kurį žiūrėdami mes galime geriau pažinti tiek patys save, tiek kitus žmones. Kortelės gali padėti žmonėms lengviau bendrauti tarpusavyje, linksmai kartu leisti laisvalaikį, spręsti pačias įvairiausias problemas, ieškoti išeičių iš kebliausių situacijų.

MAK savo darbe naudoja psichologai, psichoterapeutai, pedagogai, socialiniai darbuotojai, personalo specialistai, koučingo ir kitų padedančiųjų profesijų atstovai. Šios kortelės gali būti plačiai naudojamos ir pritaikomos nepaisant kultūrinių, socialinių, išsilavinimo ar amžiaus skirtumų.

KVIEČIAME JUS Į TEORINĮ-PRAKTINĮ SEMINARĄ, KURIO METU GALĖSITE SUSIPAŽINTI:
*su metaforinių asociatyvinių OH kortelių istorija;
*su pagrindiniais darbo principais;
*su OH kortelių etiketu;
*bei praktiškai išbandyti metaforines asociatyvines tiek universalias OH, Habitat korteles, tiek specializuotas Resilio (streso įveika), Cope (krizių ir traumų įveika), Tandoo (tarpusavio santykiai) korteles.

ŠIO SEMINARO TIKSLAI YRA:
*supažindinti Jus su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, galinčiomis tapti dar vienu „įrankiu“ Jūsų „profesinių įrankių krepšelyje“;
*sudaryti Jums sąlygas išbandyti metaforines asociatyvines korteles praktiškai.

SEMINARAS SKIRTAS:
▪️įvairių padedančiųjų profesijų specialistams: psichologams, psichoterapeutams, konsultantams, koučingo specialistams, socialiniams darbuotojams, mokytojams ir kitiems profesionalams;
▪️asmeniškai besidomintiems metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, naudojantiems ar norintiems išmokti jas naudoti gilesniam savęs ir kitų žmonių pažinimui.

SEMINARĄ VEDA:
EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė, šiuo metu besimokanti Suaugusių žmonių grupių vedimo Vilniaus Universitete.

EGLĖ APIE SAVE: „Metaforinės asociatyvinės kortelės mano gyvenime atsirado 2017 metų pabaigoje, kai, ieškodama praktiško įrankio savo darbe, atradau korteles. Nuo tada mes drauge, koja kojon ir „keliaujame“ kartu. Kadangi aš pati mąstau vaizdais, kortelės man gali padėti atpažinti, įvardinti ir išreikšti savo jausmus bei mintis, plačiau tyrinėti esamą situaciją ir prireikus ieškoti kūrybiškų sprendimų. 
Tuo, ką žinau ir moku apie korteles, mielai dalinuosi su kitais žmonėmis.“

KIEK? 150 eurų.

KADA? 2023 vasario 25 d. (10-18 val.) ir vasario 26 d. (10-16 val.)

KUR? Universiteto alėja 19, Klaipėda

REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3ZCyBXZ.
Jūsų registraciją patvirtinsime gavę pilną apmokėjimą. 

DAUGIAU INFO: Eglė  8 686 60092.

10:00 - 16:00 Klaipėda, Universiteto alėja 19

Pažintis su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2023-02-25 - 2023-02-26
  • Laikas: 10:00 - 16:00 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2023-02-24
  • Renginio vieta: Klaipėda, Universiteto alėja 19

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai