MAK PRAKTIŠKAI

MAK PRAKTIŠKAI
MAK PRAKTIŠKAI
MAK PRAKTIŠKAI – tai yra vieta, kur mes galime:
*mokytis metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) meno ir mokslo;
*saugiai praktikuotis, treniruotis tarpusavyje;
*eksperimentuoti kurdami naujus MAK pratimus, juos bandyti ir testuoti;
*teikti grįžtamąjį ryšį vieni kitiems;
*mokytis, augti ir tobulėti kartu kaip MAK praktikės ir praktikai.

Kaip gimė ši mintis?
„Ši idėja gimė iš mano pačios patirties – aš puikiai pamenu savo metaforinių asociatyvinių kortelių praktikės savarankiško kelio pradžią 2018 metais. Kai, baigusi bazinius mokymus, pradėjau pirmuosius savarankiškus žingsnius. Su daug nerimo, baimės ir nežinojimo – ką aš moku ir galiu, o ko – dar ne. Nors dar ir šiandien susiduriu su savo baimėmis ir nežinojimu, tačiau metaforinių asociatyvinių kortelių keliu žingsniuoju kur kas drąsiau. Aš jau užtikrinčiau jaučiu ir žinau, ką aš moku ir galiu, o ko – vis dar ne. O viso to pagrindas – praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kartu su refleksija – kas man pavyko, o kas galėjo būti geriau?
Ši idėja gimė ir iš Jūsų MAK praktikos poreikio. Taip pat kartu su Jūsų padrąsinimu, palaikymu ir paskatinimu imtis tokių užsiėmimų.
Taigi, įkvepiam oro ir… žengiam pirmąjį žingsnį!“

Šio susitikimo tema – JOHARI LANGAS. Šis keistas pavadinimas yra dviejų asmenų – Joe Luft’o ir Harry Ingram’o – vardų jungtis. Johari langą sudaro keturi kvadratai – viešasis, aklasis, slaptasis ir pasąmoningasis, o naudojamas gali būti siekiant giliau pažinti tiek save, tiek kitus žmones. Tad šiame susitikime, pasitelkdami metaforines asociatyvines korteles, pabandysime pažvelgti dar arčiau pirmiausiai patys į save, o tuo pačiu – ir į kitus žmones.

MAK PRAKTIŠKAI SKIRTA JUMS, JEI:
*domitės metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis;
*norite drąsiau korteles naudoti savo asmeniniame ir/ar profesiniame gyvenime.

SEMINARĄ VEDA:
EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė, šiuo metu besimokanti Suaugusių žmonių grupių vedimo Vilniaus Universitete.

KADA? 2022 spalio 25 d., 16-19 val.

KAIP? Zoom’e.

KIEK? 35 eurai.

REGISTRUOKITES https://bit.ly/3qKX7pu
Jūsų registraciją patvirtinsiu ir Zoom’o nuorodą susitikimo dieną atsiųsiu gavusi Jūsų apmokėjimą į Eglės Lisauskaitės sąskaitą Nr. Nr. LT707044060001362076.
Būsiu labai dėkinga, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „2022 spalio 25 MAK praktiškai“.

DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš OH rinkinio COPE (dail. M. Lukyanova). OH leidėjo svetainė https://oh-cards.com
16:00 - 19:00 zoom'e

MAK PRAKTIŠKAI

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2022-10-25
  • Laikas: 16:00 - 19:00

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai