MAK praktiškai: „MANO 2024-ųjų METŲ UPĖ“
Artėjanti 2024-ųjų pabaiga – geras metas stabtelėti ir apžvelgti savo besibaigiančius metus. Kokie šie metai buvo? Kuo galime pasidžiaugti? Dėl ko yra verta paliūdėti? Ką atradome, o ką – praradome? Ką išmokome ir supratome šiais metais? Kokias patirtis įgijome? Besibaigiančių metų apžvalga gali padėti suteikti prasmę praėjusiam laikui. O taip pat – ir apgalvoti naujus metus. Ko iš jų laukiame bei tikimės?
Šį kartą MAK PRAKTIŠKAI sugrįžtame prie mums jau pažįstamų metaforinių asociatyvinių kortelių rinkinio „UPĖ“ (angl. THE RIVER, aut. Gali Salpeter/ Norvegija). Šiame rinkinyje galite rasti 60 kortelių, kuriose yra pavaizduoti įvairūs upės gyvenimo etapai: upės ištakos, upės tėkmė įvairiais kraštovaizdžiais ir pagaliau – įsiliejimas į jūrą. Šios kortelės gali leisti pasižiūrėti į savo gyvenimą, padėti atsakyti į kylančius klausimus remiantis upės ir su ja susijusios aplinkos metaforomis. O taip pat šios kortelės gali labai gerai padėti atspindėti laiko tėkmę.
Tad MAK PRAKTIŠKAI pasitelksime šias korteles tyrinėdami savo metaforinę 2024 metų upę, atsakydami į įvairius kylančius klausimus, apgalvodami ateinančius 2025-uosius bei tiesdami metaforinius tiltus, jungiančius metų sandūrą.
Šiame, į PRAKTIKĄ orientuotame NUOTOLINIAME seminare galėsite:
- trumpai sužinoti, kodėl mums yra reikalinga refleksija, kuo ji gali būti naudinga?
- praktiškai išbandyti metaforinių asociatyvinių kortelių „UPĖ“ rinkinį ir:
- kurti savo 2024 metų upės vagą;
- tyrinėti savo metų upės tėkmėje įvykusius svarbiausius įvykius, atradimus bei praradimus, išmoktas pamokas, gautas žinutes;
- kurti sekančių metų upės vagą bei kryptį – ko mes laukiame ir tikimės sekančiais metais, kokie yra mūsų troškimai, lūkesčiai ir svajonės, tikslai bei planai?
- tiesti tiltus tarp 2024 ir 2025 metų, ieškoti geriausių būdų įgyvendinti savo svajones, tikslus bei planus.
MAK PRAKTIŠKAI SKIRTA JUMS, JEI JŪS:
- domitės metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis;
- norite drąsiau korteles naudoti savo asmeniniame ir/ar profesiniame gyvenime.
Kas yra MAK PRAKTIŠKAI?
MAK PRAKTIŠKAI – tai yra vieta, kur mes galime:
- mokytis metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) meno ir mokslo;
- saugiai praktikuotis, treniruotis tarpusavyje;
- eksperimentuoti kurdami naujus MAK pratimus, juos bandyti ir testuoti;
- teikti grįžtamąjį ryšį vieni kitiems;
- mokytis, augti ir tobulėti kartu kaip MAK praktikės ir praktikai.
KAIP GIMĖ ŠI MINTIS?
„Ši idėja gimė iš mano pačios patirties – aš puikiai pamenu savo metaforinių asociatyvinių kortelių praktikės savarankiško kelio pradžią 2018 metais. Kai, baigusi bazinius mokymus, pradėjau pirmuosius savarankiškus žingsnius. Su daug nerimo, baimės ir nežinojimo – ką aš moku ir galiu, o ko – dar ne. Nors dar ir šiandien susiduriu su savo baimėmis ir nežinojimu, tačiau metaforinių asociatyvinių kortelių keliu žingsniuoju kur kas drąsiau. Aš jau užtikrinčiau jaučiu ir žinau, ką aš moku ir galiu, o ko – vis dar ne. O viso to pagrindas – praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kartu su refleksija – kas man pavyko, o kas galėjo būti geriau?
Ši idėja gimė ir iš Jūsų MAK praktikos poreikio. Taip pat kartu su Jūsų padrąsinimu, palaikymu ir paskatinimu imtis tokių užsiėmimų.“
SEMINARĄ VEDA:
EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninių pokyčių koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.
KADA? 2024 m. gruodžio 5 d., 18-20.30 val. (2,5 val.)
KAIP? Zoom’e. Seminaras vyks „gyvai“, t.y. nebus įrašomas.
KIEK? 35 eurai.
REGISTRUOKITES https://bit.ly/48BWNhT
Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.
Registracijos pabaiga gruodžio 4 d. (imtinai).
Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šį seminarą).
Taip pat gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).
JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.