STOVYKLA „Sielos SPA Miško sanatorijoje“

stovykla moterims
stovykla moterims

Kviečiame Jus į keturių dienų stovyklą gamtoje atgaivinti sielą, pailsinti mintis ir kūną, įkvėpti gaivaus oro, atrasti naujų patirčių, malonių pažinčių. Leiskimės į minčių, jutimų, širdies ir dvasios atgaivą!

8 d., ketvirtadienis – Minčių SPA

Diena skirta susipažinimui, savasties paieškoms, savo (ne)norų suvokimui. Lūkesčių, norų, svajonių lietus.

14-15 val. Pietūs.

Stovyklos atidarymas.

15.30-18.30 val. Susipažinimas metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) pagalba su Egle Lisauskaite

19-20 val. Vakarienė

20.30-22 val. Kas aš esu ir kas aš nesu? Ko man reikia, o ko – ne? Kas man yra artima, o kas – svetima? 

Vakarojimas: arbata, žaidimai, MAK, smagūs pokalbiai.

9 d., penktadienis – Jutimų SPA

7-8 val. Pamatyk kūną iš vidaus (pilatesas ir somatinės meditacijos). Danguolė Venslavičė

Tai unikali paprastų pilateso, jogos, somatikos ir kitų metodų mankšta, kuri susideda iš paprastų pratimų, kurioje paprastais pratimais siekiame išjudinti visas kūno sistemas. Somatinė meditacija padeda „pamatyti“ kūną iš vidaus, pažinti mažiau suvoktas dalis, moko atpažinti subtilius pojūčius kūne.

8.30-9.30 val. Pusryčiai.

10-13 val.  Patyriminis seminaras „Būti gyvu žmogumi“ su Jure Biechonski.
Seminaro metu ieškodami, atrasdami ir patirdami gyvybės energijos tekėjimą savo kūne patirsime save kaip gyvus, gebančius čia ir dabar visais savo pojūčiais reaguoti į tai, kas vyksta, žmones. Ieškosime tos pirmapradės sielos energijos, su kurią gimėme. Pasitelkdami kūrybinę vaizduotę ir judesį megsime ryšį su savo gyvybingumu.

13.30-14.30 val. Pietūs.

14.30-15.30 val. Poilsis, laisvas laikas.

15.45-18.45 val. Savęs pajautimas per rankas: rankų kaukės gamyba, (savi)masažas, meditacijas su Virginija Stukaite

Ypatingą dėmesį skirsime savo rankoms ir jų priežiūrai. Pasigaminsite nuostabų kietąjį rankų kremą, kuris taps jūsų kelioninio krepšelio dalimi. Kremą, kurį norėsis laikyti ant naktinio stalelio, kad jo kvapas lydėtų sapnuose. Kol kremas stings, rankas palepinsite prancūziška rankų kauke ir džiaugsitės minkšta bei žvilgančia oda.

19-20 val. Vakarienė.

20.30-22.00 val. Vakaro arbata, smagūs pokalbiai, tradicinių aukštaitiškų juostų pynimas.

10 d., šeštadienis – Širdies SPA

7-8 val. Pajausk savo širdį (pilatesas ir somatinės meditacijos). Danguolė Venslavičė

Tai unikali paprastų pilateso, jogos, somatikos ir kitų metodų mankšta, kuri susideda iš paprastų pratimų, kurioje paprastais pratimais siekiame išjudinti visas kūno sistemas. Somatinė meditacija padeda „pamatyti“ kūną iš vidaus, pažinti mažiau suvoktas dalis, moko atpažinti subtilius pojūčius kūne.

8.30-9.30 val. Pusryčiai.

10-13 val. Patyriminis užsiėmimas „Širdis“ su Danguole Venslaviče

Užsiėmimo metu įkūnysime širdį: aptarsime subjektyvią širdies prasmę (ką man reiškia turėti širdį?), kolektyvines širdies  prasmes (simbolis, mitai, pasakos), atliksime įvairias praktikas ir pratimus širdžiai, atsipalaiduosime somatinėje širdies meditacijoje.  

13.30-14.30 val. Pietūs.

14.30-15.30 val. Poilsis, laisvas laikas.

15.30-18.30 val. Miško maudynės su Mila Monk.

Tai moksliškai pagrįsta sveikatinimo metodika ir kartu menas, kaip įsileisti mišką į savo kūną per pojūčius ir pasijusti visapusiškai gyvam, užmegzti ryšį su aplinka, kitais ir pačiu savimi. Tai sensorinė praktika, kai maudomės ne vandens telkinyje, bet per pojūčius panyrame į miško atmosferą. Gilesnis miško pažinimas, kai per pojūčius atsiveria daugiamatis jo vaizdas ir savo vietos jame ir visoje ekosistemoje patyrimas.

19-20 val. Vakarienė.

20.30-22.00 val. Vakaro arbata, smagūs pokalbiai, žvakių gamyba.

11 d., sekmadienis – Dvasios SPA

7-8 val. Kūnas ir dvasia (pilatesas ir somatinės meditacijos). Danguolė Venslavičė

Tai unikali paprastų pilateso, jogos, somatikos ir kitų metodų mankšta, kuri susideda iš paprastų pratimų, kurioje paprastais pratimais siekiame išjudinti visas kūno sistemas. Somatinė meditacija padeda „pamatyti“ kūną iš vidaus, pažinti mažiau suvoktas dalis, moko atpažinti subtilius pojūčius kūne.

8.30-9.30 val. Pusryčiai.

10-13 val. Pasaka „Berankė Mergelė“ ir metaforinės asociatyvinės kortelės su Egle Lisauskaite ir Dovile Kulakauskiene.

Stovyklos metu ne tik gaivinsime ir maitinsime savo kūną bei sielą, bet ir, remdamosis pasaka apie berankę mergelę, kursime savo asmenines pasakas, kurios leis pamatyti:

 • kaip mes gyvenime sudarome mums nenaudingus ir netikusius sandorius ir taip išduodame save ir savo sielą;
 • kaip simboliškai prarandame savo rankas – savo gyvenimo kontrolę;
 • kaip turime leistis į giliausius sielos požemius ir ten rasti reikalingų resursų bei vienybę su savimi;
 • kaip simboliškai galime atgauti savo rankas – imti į savo rankas atsakomybę už savo gyvenimą ir jo gerovę. 

13.30-14.30 val. Pietūs.

14.30-15.30 val. Stovyklos refleksija.

16 val. Gero kelio namo!

STOVYKLOS ORGANIZATORĖS:

EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninių pokyčių koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė. Eglė apie save: gyvenime mane labai domina šie dalykai: aš, kitas žmogus ir santykis, ryšys tarp mūsų. Kas aš esu ir kokį santykį kuriu iš savo pusės? Kas yra kitas žmogus ir kokį santykį jis kuria iš savo pusės? Kas vyksta tarp mūsų, kai mes susitinkame? Į šiuos ir kitus žmogaus pažinimo klausimus ypatingai gilinuosi nuo 2017 metų. Daug valandų įvairiuose savęs ir kitų žmonių, santykių pažinimo seminaruose ir mokymuose, patyrimuose. Mano pagrindiniai darbo „įrankiai“: koučingo, mediacijos, nesmurtinio bendravimo (Non-violence communication), psichoanalitinės ir psichodinaminės, suaugusių žmonių grupių vedimo žinios ir patirtys, metaforinės asociatyvinės kortelės.

LIGITA ŠOLIŪNIENĖ – edukologė, kūrėja, besidarbuojanti reklamos bei rašymo srityse ir nemažai metų skleidžianti žinią socialiniuose tinkluose apie metaforines asociatyvines korteles. Žinias ir patirtį plėtojanti savo įkurtoje e-parduotuvėje elegantiskai.lt, kuri po pasaulį populiarina lietuvių kūrėjų gaminius.

DOVILĖ KULAKAUSKIENĖ – etnologė, humanitarinių mokslų daktarė, mokslo darbuotoja, pedagogė, metodininkė, edukatorė. Mokslinės kolektyvinės monografijos „Šiuolaikinis moksleivių folkloras“ bendraautorė; įvairių kultūrinių projektų vadovė ir vykdytoja.

INGA ASINAVIČIENĖ – stovyklos virtuvės šefė, keturių vaikų mama (taigi patirtis virtuvėje solidi). Inga apie save: mėgstu gaminti, džiaugiuosi, kai patinka, ką paruošiu. Dirbau virėja vaikų darželyje ir mokykloje. Dabar esu pradinių klasių mokytojo padėjėja Žaliojoje Valdorfo mokykloje. Vasarą dažnai gaminu vaikų ir suaugusių stovykloms, seminarams. Jau ne pirmą kartą esu šios stovyklos įkūrėjų šeimos narė. Tikiuosi smagaus, turiningo ir saulėto laiko mūsų stovykloje ir, žinoma, sotaus ir skanaus stalo.

STOVYKLOS BENDRAKŪRĖJAI:

JURE BIECHONSKI – profesorius, psichoterapeutas, psichologas konsultantas. Jurės plačios studijos ir įgytos kvalifikacijos suteikė jam platų konsultavimo ir hipnozės įrankių spektrą. Rengia kursus 8 skirtingose ​​šalyse ir skaito paskaitas daugiau nei 70 pasaulio šalių. Savo psichoterapiniame darbe Jure naudoja hipnoterapiją kaip įrankį, leidžiantį pasiekti žmogaus pasąmonę ir padedantį pagreitinti terapinį procesą.

MILA MONK –  pirmoji sertifikuota miško maudynių gidė Lietuvoje, baigusi miško maudynių gidų mokymus tarptautiniame Miško terapijos institute bei ekoterapijos mokymus Pacifica Graduate institute JAV. Miško terapijos ir edukacijos centro bendraįsteigėja ir vadovė, Anykščių miško festivalio Miško terapijos dienos koordinatorė, Lenkijos Relational Ecotherapy Institute dėstytoja, vertėja. Nuo 2019 m. veda miško maudynių seansus.

DANGUOLĖ VENSLAVIČĖ – turi reabilitacijos magistro laipsnį, sertifikuota Body Control Pilates mokytoja, bei Ingrative Body Movement edukatorė ir terapeutė. Anatomijos lektorė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Privataus darbo praktika jau daugiau nei 15 metų.

VIRGINIJA STUKAITĖ – lituanistinės etnokultūros ir dramos mokyklos „Bitė“ direktorė. Virginija apie save: „manyje telpa visko daug: nuo teisės iki kosmetikos formulavimo ir gamybos! Aistrą jaučiu viskam, ką veikiu. Visas veiklas vienija tai, kad įkvėpimas ir ramybė ateina iš gamtos arba gamtoje. Mano formuluojama bei gaminama kosmetika irgi įkvėpta gamtos. Studijos tik patvirtino žinojimą, kad gamtoje yra viskas, ko mums reikia ir sustiprino įkvėpimą kurti tik natūralius ir tvarius produktus“.

Praktinė stovyklos informacija

DATA: 2024 m. rugpjūčio 8-11 d. 

VIETA: „Miško sanatorija“

Adresas: Luokesos g. 22, Alksniškės, Luokesos sen., Molėtų raj.

https://miskosanatorija.lt/

KAINA:

Ankstyva kaina – 395 eurai (galioja iki liepos 8 d.);

Nuo liepos 9 d. – 440 eurų

REGISTRACIJA kviečiame Jus registruotis užpildant šią registracijos formą https://bit.ly/3KaAxAC.

Jūsų registraciją patvirtinsime gavę Jūsų mokėjimą.

Registracijos pabaiga – 2024 m. rugpjūčio mėn. 6 d.

*Į stovyklos kainą įskaičiuota:

 • 3 nakvynės dviviečiuose kambariuose su atskirais WC, patalyne ir rankšluosčiais;
 • vegetariškas, specialiai Jums paruoštas maistas (pusryčiai, pietūs, vakarienė; kava, arbata; vaisiai);
 • veikla su lektoriais;
 • SPA procedūra: masažinis fotelis – viso kūno – nuo kojų pirštų galiukų iki sprando – /limfodrenažinis kojų ir rankų/taškinis masažas. 7 programos (15 min).

**Papildomos paslaugos (už atskirą mokestį): 

 • esant poreikiui ir susitarus – individualios Eglės Lisauskaitės, Jurės Biechonski sesijos;
 • papildomos sveikatinimo paslaugos (turi būti užsakomos vėliausiai iki rugpjūčio 1 d.!):
 • infraredinė magnio/kvarco pirtis (45-60 C; dviems žmonėms) – 15 min., 18 eurų. Rekomenduojama vakare, prieš miegą.
 • hidromasažinis kubilas su pušų/kadagių/žemuogių ekstraktu, ypač švarus vanduo iš 82m gylio – 20 val., 80 eurų. Kubilas yra 10-20 m nuo kambarių, pušyne, tad vyksta natūralus fitoncidų išskyrimas;
 •  gydomieji, taškiniai/giluminiai, kojų limfodrenažiniai masažai nuo 25-28 eurų uz 30 min. Kobido, tibeto vakuuminės taurės – 1 val.,44 eurai. Tailando masažas – 90 min., 70 eurų;
 • Led fototerapijos kauke veidui odos būklei, elastingumui gerinti, raukšlių, spuogų mažinimui. Nuo 5 eurų. Papildomai specialus aliejus veidui arba drėkinantis kremas prieš procedūrą. 7 programos. 6 eurai;
 • Masažinė lova kartu su Led kauke veidui. Sveikata ir grožis – 40 min., 12 eurų.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė OH kortelė iš rinkinio INUK.

14:00 Luokesos g. 22, Alksniškės, Luokesos sen., Molėtų raj.

Stovykla „Sielos SPA Miško sanatorijoje“

 • Data: 2024-08-08
 • Laikas: 14:00 (Europe/Vilnius)
 • Registracijos pabaiga: 2024-08-06
 • Renginio vieta: Luokesos g. 22, Alksniškės, Luokesos sen., Molėtų raj.

Pirkti bilietą

DEFAULT
€395
0
0.00
0.00

Pažymėti kalendoriuje

Susiję Renginiai