„Spalvos: nuo istorijos iki psichologijos“

Pasaulis, kuriame gyvename, yra pilnas spalvų. Jos mūsų gyvenime užima svarbią vietą – jų pagalba iš aplinkos gauname daug informacijos ir reaguojame į ją. Spalvos gali turėti reikšmę mūsų fizinei ir psichinei būsenai. Jų pagalba mes galime atskleisti savo jausmus, emocijas ir norus. Spalvos gali padėti atskleisti mūsų vidinį „Aš“.
🖌Kviečiame Jus į nuotolinį seminarą, kuriame galėsite daugiau sužinoti apie spalvų psichologiją, jų simboliką bei istoriją:
🔸kaip mes suvokiame spalvas;
🔸kaip ir kodėl gyvuoja spalvų stereotipai;
🔸susipažinti su spalvų istorija (kodėl mėlynos spalvos nebuvo ankstyvosiose kultūrose?);
🔸išgirsti, kaip formavosi spalvų pavadinimai (apelsinas morkinis, o morka oranžinė?).
🖌Taip pat galėsite:
🔹susipažinti su metaforinėmis asociatyvinėmis OH kortelėmis, trumpa jų atsiradimo istorija, pagrindinėmis šių kortelių idėjomis bei darbo principais (OH etiketu);
🔹susipažinti su metaforinėmis asociatyvinėmis OH ECCO kortelėmis;
🔹praktiškai atlikti keletą pratimų su metaforinėmis asociatyvinėmis OH ECCO kortelėmis.
🏞Asociatyvinės metaforinės kortelės – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos. Šios kortelės leidžia per labai trumpą laiką išsiaiškinti žmogaus situaciją, problemą ir padėti paieškoti būdų, kaip tai spręsti.
SEMINARĄ VEDA:
⚜️AUDRONĖ BRAZAUSKAITĖ – soc. m. daktarė, dailės terapeutė, dailės terapijos profesijos pradininkė Lietuvoje, dailės terapijos supervizorė. Lietuvos dailės terapijos asociacijos (LDTA) tikroji narė, LDTA garbės narė, EFAT (Europos dailės terapijos federacija) tikroji narė. VŠĮ Menų terapijos centras steigėja ir vadovė.
✒️AUDRONĖ APIE SAVE: Nuo vaikystės piešiu. Iki penktos klasės lankiau įvairius dailės būrelius. Kai jau galima buvo stoti į dailės mokyklą, penktoje klasėje įstojau į tuometinę Černechovskio dailės m-klą Vilniuje (dabartinė J.Vienožinskio dailės m-kla). Ten mokiausi apie 13 metų, kol įstojau į dailės akademiją. Tikslas buvo – tapti dailininke, nes daugiau nieko nemokėjau – tik piešti. Būdama studentė džiaugiausi – kokį smagų užsiėmimą turiu, kiekvieną dieną piešti, tapyti, kurti… Vėliau mąsčiau, kad norėčiau šią patirtį priartinti tiems, kas jos negali pasiimti – neįgaliems vaikams. Tolimesnė mano visuomeninė, profesinė ir mokslinė veikla siejosi tik su dailės terapija. Patikėjau ja ir tikėjimas asmens kūrybos ir sveikatos sąsajomis tik auga. Tuo labiau, kad pastarųjų metų neuromoksliniai tyrimai patvirtina, ką žmonės darė intuityviai nuolat – kūrė, siekdami suprasti ir pažinti save bei supantį pasaulį. Tai neišsemiamas pažinimo ir pilnatvės patyrimo šaltinis. Šiuo metu siekiu šią patirtį ir įžvalgas perteikti visiems, su kuriais dirbu.
https://www.menuterapija.lt/specialistai/
⚜️EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.
✒️EGLĖ APIE SAVE: gyvenime mane labiausiai domina trys dalykai: aš, kitas žmogus ir santykis, ryšys tarp mūsų. Kas aš esu ir kokį santykį kuriu iš savo pusės? Kas yra kitas žmogus ir kokį santykį jis kuria iš savo pusės? Kas vyksta tarp mūsų, kai mes susitinkame? Į šiuos klausimus ypatingai gilinuosi daugiau nei penkerius metus įvairiuose savęs ir kitų žmonių, santykių pažinimo seminaruose, mokymuose, patyrimuose.
Spalvos mano gyvenime reiškia daug. Pastebėjau, jog skirtingos spalvos gali kurti skirtingas nuotaikas. Kartais labai intuityviai pajaučiu, kokia spalva mano gyvenime labiausiai tiktų tam tikru momentu. Lygiai taip pat pastebėjau, kad ir dirbant su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis spalvos kartais užima labai svarbią vietą, gali suteikti daug papildomos informacijos apie žmogų, jo jausmus ir mintis.
🖱REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/33yMV89
Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime sulaukę pilno apmokėjimo.
👛KIEK? 15 eurų.
Jūsų pinigų lauksime Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Mokėjimo paskirtis: „2021 m. birželio 2 Spalvų psichologija”.
🕰KADA? 2021 m. birželio 2 d., 16-18 val.
🖥KUR? Zomm’e.
☎️DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.
Makete panaudotas F. Kupka paveikslas „Amorpha: Fugue in Two Colors II“ (Klyvlendo meno muziejus, JAV).

Žymės

seminarai
16:00 - 18:00 zoom'e

Spalvos: nuo istorijos iki psichologijos

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2021-06-02 - 2021-06-02
  • Laikas: 16:00 - 18:00

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė