Seminaras Vilniuje „Suaugusio žmogaus branda“

JURE BIECHONSKI

Psichologinis ir dvasinis brandumas neateina savaime, sulaukus tam tikro amžiaus. Reikia nuolat ir uoliai dirbti su savimi, pažinti savąją tiesą ir, susidūrus su gyvenimo iššūkiais, ja vadovautis“. David Richo „Būti suaugusiems. Apie psichologinę ir dvasinę brandą“.

Vienas iš suaugusio ir brandaus žmogaus požymių yra gebėjimas pasirūpinti savimi, patenkinti savo poreikius, tame tarpe – ir emocinius. 

Kol esame vaikai, mumis rūpinasi mūsų tėvai – jie mus augina, rūpinasi mumis, tenkina mūsų poreikius. Tuo pačiu ir vieną iš svarbiausių emocinių poreikių – besąlyginės meilės.

Jei beaugant ar suaugus mums pavyksta sėkmingai integruoti į savo psichiką tėvų vaizdinius ir jie tampa mūsų vidiniais tėvais, besirūpinančias mumis, tada mes patys gebame pasirūpinti savo emociniais poreikiais ir būti, pvz., besąlyginės meilės šaltiniu pirmiausiai patys sau, o paskui – ir aplink esantiems žmonėms.

Tačiau kas nutinka, jei dėl pačių įvairiausių priežasčių mums nepavyksta sėkmingai integruoti savo tėvų vaizdinių į savo psichiką? Tada, nors ir būdami jau suaugę, mes liekame emociškai priklausomi nuo savo tėvų ir kitų žmonių, kurie, kaip mes tikimės, ir toliau tenkins mūsų emocinius, pvz., besąlyginės meilės poreikius.

Ir būtent tokiais atvejais, turėdami lūkesčių, jog pirmiausiai kiti žmonės tenkins mūsų emocinius poreikius, mes patiriame pačių įvairiausių tarpusavio santykių iššūkių – nusivylimų, nesusipratimų, konfliktų ar net skyrybų. 

TAD KVIEČIAME JUS Į PATIRTINĮ SEMINARĄ, KURIO METU PRAKTIŠKAI TYRINĖSIME BEI IEŠKOSIME SAVŲ ATSAKYMŲ Į KLAUSIMUS:

  • Kaip mes patys galime nukirpti emocinę „bambagyslę“ ir tapti emociškai nepriklausomais, taigi – ir brandesniais  suaugusiais žmonėmis, gebančiais suvokti ir išreikšti savo emocinius poreikius bei juos patenkinti?
  • Kaip mes patys galime susikurti savo psichikoje idealius vidinius tėvus – mūsų vidinius išteklius – padedančius mums suvokti ir išreikšti savo emocinius poreikius bei juos patenkinti?

Atsakymai į šiuos klausimus gali padėti mums tapti brandesniais suaugusiais žmonėmis, gebančiais sąmoningai suvokti, išreikšti bei tenkinti savo emocinius poreikius ir taip pasirūpinti pirmiausiai pačiu savimi, o vėliau – ir šalia esančiais žmonėmis.

Šio seminaro metu naudosime ir metaforines asociatyvines korteles.

SEMINARĄ VEDA:

JURE BIECHONSKI (Estija) – profesorius, psichoterapeutas, psichologas konsultantas. Jurės plačios studijos ir įgytos kvalifikacijos suteikė jam platų konsultavimo ir hipnozės įrankių spektrą. Rengia kursus 8 skirtingose ​​šalyse ir skaito paskaitas daugiau nei 70 pasaulio šalių. Savo psichoterapiniame darbe Jure naudoja hipnoterapiją kaip įrankį, leidžiantį pasiekti žmogaus pasąmonę ir padedantį pagreitinti terapinį procesą. Daugiau apie Jurę galite sužinoti šiame video https://youtu.be/ASGkIwuLrXA

KADA? 
2024 m.  balandžio 27 d., 10-18 val. ir balandžio 28 d., 10-17 val.

KUR? Vilnius, viešbutis „City Gate“ (Bazilijonų g. 3, LT-01304 Vilnius)

KIEK? Ankstyva kaina 190 EUR (iki 2024 m. kovo 31 d.)
Nuo 2024 m. balandžio 1 d. – 220 EUR

REGISTRACIJA Maloniai prašome užpildyti registracijos formą: https://bit.ly/49oX07A
Jūsų registracija bus patvirtinta gavus pilną mokėjimą.
Registracijos pabaiga – 2024 m. balandžio 26 d.
Grupės dydis ribotas.

Seminaras vyks anglų kalba (bus verčiamas į lietuvių kalbą).

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.

10:00 - 18:00 Bazilijonų g. 3, LT-01304 Vilnius

Seminaras Vilniuje „Suaugusio žmogaus branda“

JURE BIECHONSKI Jure Biechonski
  • Data: 2024-04-27
  • Laikas: 10:00 - 18:00 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2024-04-26
  • Renginio vieta: Bazilijonų g. 3, LT-01304 Vilnius

Registracija yra pasibaigusi

Susiję Renginiai