Seminarai „MANO KŪNAS – MANO MINČIŲ ATSPINDYS“

Jure Biechonski
Jure Biechonski
Psichosomatinių sutrikimų gydymo menas proto galiomis

Psichoneuroimunologija yra nauja mokslo šaka, tyrinėjanti psichosomatinius sutrikimus, kurių pagrindas – mūsų pačių mintys ir jausmai.

Remdamiesi teorinėmis transpersonalinės psichologijos prielaidomis, taip pat įtraukdami žinias apie transakcinę analizę bei K. G. Jungo archetipus, į savo kūno dalis pažvelgsime kaip į atskirų mūsų asmenybės dalių atspindžius, tyrinėsime tarpusavio sąveikas tarp kūno, proto ir sielos.

Savo kūnus tyrinėsime emociniame, fiziniame ir dvasiniame lygmenyje – tyrinėsime tas kūno dalis, kuriose tūno giliai paslėptos emocijos, megsime ryšį tarp atskirų mūsų asmenybės dalių ir sąmoningos „Aš“ dalies.

Gyvename pasaulyje, kuriame protas yra atskirtas nuo kūno – vengdami nerimo, atsiskiriame nuo savo kūno ir tokiu būdu prarandame ryšį su juo.

Tačiau patirtas stresas ir nerimas niekur nedingsta – visa tai lieka nesąmoningoje kūno atmintyje. Tokiu būdu savo kūne sukuriame energijos tėkmės „užtvankas“, trukdančias mūsų gyvybės energijai laisvai tekėti kūnu ir sukeliančias ligas, kurių didžioji dalis neegzistuoja gyvojoje gamtoje.

„Aš tikiu, jog mes patys „sukuriame” savo ligas.“ Jure Biechonski.

Mūsų kūnas, kaip ir viskas šiame gyvenime, yra mūsų minčių ir įsitikinimų atspindys.

„Mūsų kūnas visą laiką su mumis „bendrauja“, mums belieka jo klausytis. Kiekviena mūsų kūno ląstelė reaguoja į kiekvieną mūsų mintį ir kiekvieną ištartą žodį.“ (Louise L. Hay, 1984).

Šiame teoriniame, praktiniame ir patyriminiame seminare Jūs galėsite sužinoti, kaip pasitelkę savo proto galias, galite padėti savo kūnui. Jūs galėsite išmokti, kaip galite padėti pagerinti savo ir kitų žmonių fizinę bei emocinę sveikatą.

Jei esate profesionalas, dirbantis su žmonėmis, Jūs galėsite įgytį „įrankius“, galinčius padėti Jūsų klientams rasti holistinę įntegraciją tarp kūno ir proto bei giliau suvokti atsakomybę už savo pačių sveikatą.

Dirbdami šiame seminarų cikle remsimės meno terapijos, psichodramos, hipnodramos, vaizduotės, judesio ir muzikos praktikomis.
Seminarų ciklo metu turėsite galimybę dalyvauti „gyvoje“ terapijos sesijoje.

SEMINARĄ VEDA:
JURE BIECHONSKI (Estija) – profesorius, psichoterapeutas, psichologas konsultantas. Jurės plačios studijos ir įgytos kvalifikacijos suteikė jam platų konsultavimo ir hipnozės įrankių spektrą. Rengia kursus 8 skirtingose ​​šalyse ir skaito paskaitas daugiau nei 70 pasaulio šalių. Savo psichoterapiniame darbe Jure naudoja hipnoterapiją kaip įrankį, leidžiantį pasiekti žmogaus pasąmonę ir padedantį pagreitinti terapinį procesą.

ELENA POM (Rumunija) – istorijų pasakotoja, gyvenimo tyrinėtoja ir meditacijų entuziastė. Elena, prieš porą metų atradusi vedų meditaciją, ją nuolatos praktikuoja. Šį praktika leido Elenai atrasti savo tikrąjį „Aš“ ir vėl džiaugtis gyvenimu. Šiuo metu Elena ruošiasi tapti meditacijos mokytoja ir psichoterapeute. Savo darbe Elena naudoja archetipus ir simbolius, jai patinka svajoti, eksperimentuoti ir kurti naujus dalykus. Taip pat Elenai patinka tyrinėti tai, kas yra žmogaus išorėje ir ypatingai – viduje.

KADA? 
2022 m. rugsėjo 30 d., 14-18 val.;
spalio 1 d., 10-18 val.;
spalio 2 d., 10-18 val.

KUR? Vilnius, viešbutis „City Gate“ (Bazilijonų g. 3, LT-01304 Vilnius)

KIEK? 200 eurų. 

REGISTRACIJA Maloniai prašome užpildyti registracijos formą: https://bit.ly/3TvRkRV
Jūsų registracija bus patvirtinta gavus 200 eurų mokėjimą.
Registracijos pabaiga – 2022 m. rugsėjo 28 d.

Seminaras vyks anglų kalba (bus verčiamas į lietuvių kalbą).
DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.

Žymės

seminarai
14:00 - 18:00 Bazilijonų g. 3, LT-01304 Vilnius

Seminarai „MANO KŪNAS – MANO MINČIŲ ATSPINDYS“

JURE BIECHONSKI Jure Biechonski
  • Data: 2022-09-30 - 2022-10-02
  • Laikas: 14:00 - 18:00
  • Registracijos pabaiga: 2022-09-28

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai