PERDEGIMO LINK. AR MAN PAKELIUI?

Šiandienos skuboje, mums keliamų reikalavimų bei atsakomybių gausoje kartais juntame nuovargį ir niekas nebedžiugina. Kiekvienas galime patirti stresą, bet perdegimas pasireiškia tuomet, kai nepatenkinti poreikiai, neišsipildę arba pernelyg dideli profesiniai lūkesčiai sau ar kitiems, atsakomybių bei galimybių neatitikimas atima gyvenimo spalvas. Kaip to išvengti?

⛰Viena iš priemonių šiame kelyje – metaforinės asociatyvinės kortelės (MAK). Tai – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos. Šios kortelės leidžia per trumpą laiką iš šalies pamatyti situaciją, išsiaiškinti problemą ir paieškoti būdų, kaip tai spręsti. Taip pat šios kortelės gali būti naudojamos savęs bei kitų žmonių pažinimui, todėl yra puikus vedlys asmeninėse kelionėse ir paieškose.
Šiomis kortelėmis naudojasi psichologai, psichoterapeutai, konsultantai, koučingo specialistai, socialiniai darbuotojai, mokytojai. Šios kortelės gali būti plačiai naudojamos ir pritaikomos, nepaisant kultūrinių, socialinių, išsilavinimo ar amžiaus skirtumų.

Kviečiame Jus į 2-jų nuotolinių teorinių-praktinių seminarų ciklą, kuriame:
💥kartu gilinsimės į tai, kas yra perdegimas;
💥susipažinsime su ankstyvojo perdegimo požymiais;
💥ieškosime vidinių bei išorinių priežasčių, kurios mus „užgesina“;
💥drauge spręsime, kaip padėti sau išeiti iš kritinės būklės, išvengti perdegimo;
💥ieškosime savojo kelio į profesinio bei asmeninio gyvenimo pusiausvyrą;
💥susipažinsime su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis bei išbandysime jas praktiškai, ieškodami perdegimo priežasčių, bandydami tvarkytis su to pasekmėmis.

SEMINARAS SKIRTAS:
▪️padedančiųjų profesijų specialistams: psichologams, psichoterapeutams, konsultantams, koučingo specialistams, socialiniams darbuotojams, mokytojams, medikams, teisininkams ir pan.;
▪️asmeniškai besidomintiems perdegimo sindromu ir jo prevencija;
▪️besidomintiems metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, naudojantiems ar norintiems išmokti jas naudoti perdegimo prevencijai bei pasekmių įveikai.

SEMINARĄ VEDA:
✨Dr. Laima Abromaitienė – lektorė, publikacijų profesinio perdegimo tema autorė, remiasi ilgamete supervizorės (profesinių santykių konsultantės) praktika dirbant su įvairių profesijų atstovų grupėmis ir komandomis bei akademinio darbo socialinių mokslų srityje patirtimi.
✨NERINGA LAŠIENĖ, lektorė, ilgametę patirtį sukaupusi sertifikuota MAK praktikė, biblioterapeutė, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė.

🕰KADA?
Kovo 2 d. 16-17.30 val.
Kovo 9 d. 16-19 val.

💻KUR? Nuotoliniu būdu (Zoom’o platformoje).

👛KIEK? 60 eurų.
Jūsų pinigų lauksime Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076. Mokėjimo paskirtis: „2022 kovo 2,9 Perdegimas”.

📝REGISTRUOKITĖS:
https://bit.ly/3ujN79E ir gaukite nuotolinio seminaro prisijungimo nuorodą seminaro dieną. Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Viso ciklo (abiejų seminarų) dalyviams išduosime pažymėjimus.
DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.

Žymės

seminarai
16:00 - 17:30 zoom,e

PERDEGIMO LINK. AR MAN PAKELIUI?

Laima Abromaitienė Laima Abromaitienė
Neringa Lašienė Neringa Lašienė
  • Data: 2022-03-02 - 2022-03-02
  • Laikas: 16:00 - 17:30

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai