PERDEGIMO LINK. AR MAN PAKELIUI?

perdegimas
perdegimas
Šiandienos skuboje, mums keliamų reikalavimų bei atsakomybių gausoje kartais juntame nuovargį ir niekas nebedžiugina. Kiekvienas galime patirti stresą, bet perdegimas pasireiškia tuomet, kai nepatenkinti poreikiai, neišsipildę arba pernelyg dideli profesiniai lūkesčiai sau ar kitiems, atsakomybių bei galimybių neatitikimas atima gyvenimo spalvas. Kaip to išvengti?

⛰Vienas iš „įrankių“, galinčių padėti atpažinti ankstyvuosius perdegimo požymius bei imtis reikalingų priemonių to išvengti – metaforinės asociatyvinės kortelės (MAK). Tai – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos. Šios kortelės leidžia per trumpą laiką iš šalies pamatyti situaciją, išsiaiškinti problemą ir paieškoti būdų, kaip tai spręsti. Taip pat šios kortelės gali būti naudojamos savęs bei kitų žmonių pažinimui, todėl yra puikus vedlys asmeninėse kelionėse ir paieškose.

Šiomis kortelėmis naudojasi psichologai, psichoterapeutai, konsultantai, koučingo specialistai, socialiniai darbuotojai, mokytojai. Šios kortelės gali būti plačiai naudojamos ir pritaikomos, nepaisant kultūrinių, socialinių, išsilavinimo ar amžiaus skirtumų.

Kviečiame Jus į teorinį – praktinį seminarą, kuria
me:

💥kartu gilinsimės į tai, kas yra stresas bei perdegimas;
💥susipažinsime su ankstyvojo perdegimo požymiais;
💥ieškosime vidinių bei išorinių priežasčių, kurios mus „užgesina“;
💥drauge spręsime, kaip padėti sau atpažinti perdegimą bei jo išvengti;
💥ieškosime savojo kelio į profesinio bei asmeninio gyvenimo pusiausvyrą;
💥susipažinsime su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis bei išbandysime jas praktiškai, ieškodami priežasčių, vedančių link perdegimo bei bandydami atpažinti pirmuosius perdegimo požymius.

SEMINARAS SKIRTAS:
▪️įvairių profesijų specialistams: psichologams, psichoterapeutams, konsultantams, koučingo specialistams, socialiniams darbuotojams, mokytojams, medikams, teisininkams ir kt..;
▪️asmeniškai besidomintiems perdegimo sindromu ir jo prevencija;
▪️besidomintiems metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, naudojantiems ar norintiems išmokti jas naudoti perdegimo prevencijai bei pasekmių įveikai.

Šio seminaro pagrindas yra:
⅓ teorijos apie perdegimą bei metaforines asociatyvines korteles;
⅔ asmeninės patirtys, refleksijos bei įžvalgos, galinčios padėti tiek sau, tiek kitiems seminaro dalyviams atpažinti perdegimo riziką bei rasti būdą to išvengti.

SEMINARĄ VEDA:
✨Dr. LAIMA ABROMAITIENĖ – – lektorė, publikacijų profesinio perdegimo tema autorė, remiasi ilgamete supervizorės (profesinių santykių konsultantės) praktika dirbant su įvairių profesijų atstovų grupėmis ir komandomis bei akademinio darbo socialinių mokslų srityje patirtimi.
Laima apie save: „Dirbdama ar savanoriaudama visose man svarbiose veiklose, kur susitinku su žmonėmis kaip supervizorė, mediatorė ar lektorė, nuolat įsitikinu, kaip yra svarbu pusiausvyra, atviras santykis, pagarba sau bei kitiems. Perdegimas dažniausiai yra tos pažeistos pusiausvyros išraiška.“

✨EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė, šiuo metu besimokanti Suaugusių žmonių grupių vedimo Vilniaus Universitete.
Eglė apie save: „Nors aš pati tikro perdegimo nesu patyrusi, šį reiškinį žinau tik iš kitų žmonių pasakojimų bei skaitytų knygų ta tema. Tačiau pažįstu jausmą, tarsi būčiau tuščia molio puodynė, kurioje – nei lašelio vandens. O troškulys taip kankina… Nuo to meto man yra labai svarbu pirmiausiai pasirūpinti savo pačios poreikiais tam, kad galėčiau pasirūpinti ir kitais aplink mane esančiais žmonėmis. Ir man visada padeda vienas vienintelis klausimas: „Ko man dabar labiausiai reikia?“

🕰KADA?
Rugsėjo 14 d., 10-17 val.

💻KUR? Kaunas, Savanorių pr. 163, 2 aukštas, „Darnūs namai“

👛KIEK? 75 eurų.
Jūsų pinigų lauksime Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076 iki 2022 m. rugsėjo 12 d.
Būsime labai dėkingos, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „2022 rugsėjo 14 Perdegimas“.

📝REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3AEGBgX.
Jūsų registraciją patvirtinsime gavę pilną apmokėjimą. Registracijos pabaiga – 2022 m. rugsėjo 12 d.
Vietų skaičius ribotas.

Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš rinkinio „Vidiniai išgyvenimai. Moteris”. Autorė – Marika Saard.

Žymės

seminarai
10:00 - 17:00 Kaunas

PERDEGIMO LINK. AR MAN PAKELIUI?

Laima Abromaitienė Laima Abromaitienė
Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2022-09-14 - 2022-09-14
  • Laikas: 10:00 - 17:00
  • Registracijos pabaiga: 2022-09-12

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė