Nuotolinis seminaras „MAK PRAKTIŠKAI. TRAUKINUKAS, KURIS GALI“

MAK praktiskai
MAK praktiskai

Šį kartą MAK PRAKTIŠKAI susipažinsime su kortelių rinkiniu „TRAUKINIŲ PASAULIS“ (angl. THE WORLD OF TRAINS, aut. Gali Salpeter/ Norvegija). 

„Traukinių pasaulio“ rinkinyje galite rasti 50 kortelių, kuriose yra pavaizduoti įvairūs traukinių pasaulio objektai – bėgiai, garvežiai, vagonai, supanti aplinka. Kuriant ir piešiant korteles buvo labai daug dėmesio skiriama įvairioms detalėms, kurios gali būti naudingos dirbant su vaikais bei paaugliais (pvz., traukinio spalva, išvaizda, nuotaika, supančios aplinkos detalės ir pan.).

Taip pat ir 50 kortelių – nebaigtų sakinių (anglų kalba), kurie gali padėti pradėti pasakoti ar pagilinti traukinio istoriją, pvz., „Aš esu ypatingas vagonas. Aš save apibūdinčiau taip: … .“

Šis rinkinys, pasitelkiant traukinių pasaulio simbolius ir metaforas, taip pat nebaigtų sakinių metodą, yra skirtas darbui su vaikais bei paaugliais ir gali būti naudojamas dirbant individualiai, su šeima ar grupėje.

Šiame, į PRAKTIKĄ orientuotame NUOTOLINIAME seminare, galėsite praktiškai išbandyti metaforinių asociatyvinių kortelių „TRAUKINIŲ PASAULIS“ rinkinį ir:

 • trumpai susipažinti su augančios ir fiksuotos mąstysenos teorijos pagrindinėmis idėjomis (pagal C. Dweck);
 • išgirsti pasaką „Traukinukas, kuris gali“;
 • kurti savo asmeninius metaforinius traukinius, atspindinčius dabartinę Jūsų gyvenimišką situaciją;
 • remiantis savo sukurtu traukiniu, pasaka „Traukinukas, kuris gali“ ir augančios mąstysenos teorija ieškoti, kaip galime įveikti kylančius sunkumus bei rasti sunkumų įveikai reikalingus resursus.

MAK PRAKTIŠKAI SKIRTA JUMS, JEI:

 • esate specialistai, dirbantys su vaikais bei paaugliais: psichologai, psichoterapeutai, konsultantai, mokytojai, socialiniai darbuotojai ir kiti su vaikais bei paaugliais dirbantys specialistai, norintys praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;
 • domitės metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis;
 • norite drąsiau korteles naudoti savo asmeniniame ir/ar profesiniame gyvenime.

Kas yra MAK PRAKTIŠKAI? 

MAK PRAKTIŠKAI – tai vieta, kur galime:

 • mokytis metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) meno ir mokslo;
 • saugiai praktikuotis, treniruotis tarpusavyje;
 • eksperimentuoti kurdami naujus MAK pratimus, juos bandyti ir testuoti; 
 • teikti grįžtamąjį ryšį vieni kitiems;
 • mokytis, augti ir tobulėti kartu kaip MAK praktikės ir praktikai. 

KAIP GIMĖ ŠI MINTIS?

„Ši idėja gimė iš mano pačios patirties – aš puikiai pamenu savo metaforinių asociatyvinių kortelių praktikės savarankiško kelio pradžią 2018 metais. Kai, baigusi bazinius mokymus, pradėjau pirmuosius savarankiškus žingsnius. Su daug nerimo, baimės ir nežinojimo – ką aš moku ir galiu, o ko – dar ne. Nors dar ir šiandien susiduriu su savo baimėmis ir nežinojimu, tačiau metaforinių asociatyvinių kortelių keliu žingsniuoju kur kas drąsiau. Aš jau užtikrinčiau jaučiu ir žinau, ką aš moku ir galiu, o ko – vis dar ne. O viso to pagrindas – praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kartu su refleksija – kas man pavyko, o kas galėjo būti geriau?

Ši idėja gimė ir iš Jūsų MAK praktikos poreikio. Taip pat kartu su Jūsų padrąsinimu, palaikymu ir paskatinimu imtis tokių užsiėmimų.“

SEMINARĄ VEDA:

EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninių pokyčių koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.

KADA? 2024 m. kovo 26 d., 18-20.30 val. (2,5 val.)

KAIP? Zoom’e. Seminaras vyks „gyvai“, t.y. nebus įrašomas.

REGISTRUOKITES https://bit.ly/4bOk3KR

Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Registracijos pabaiga kovo 25 d. (imtinai).

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šį seminarą).

Taip gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

18:00 - 20:30 zoom'e

Nuotolinis seminaras „MAK PRAKTIŠKAI. TRAUKINUKAS, KURIS GALI“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
 • Data: 2024-03-26
 • Laikas: 18:00 - 20:30 (Europe/Vilnius)
 • Registracijos pabaiga: 2024-03-25

Registracija yra pasibaigusi

Susiję Renginiai