Nuotolinis praktinis seminaras „Mano kelias“

OH RESILIO
Pasakos – gilus ir neišsenkantis gyvenimo išminties šaltinis. Jos padeda suprasti mus supantį pasaulį: moko, jog norint kažką pakeisti savo gyvenime, reikia leistis į kelionę, patirti neapibrėžtumo ir nežinomybės baimę bei išmokti ją įveikti, paaiškina, kaip elgtis įvairiose ribinėse situacijose, padrąsina prašyti ir sulaukti pagalbos.
Siūlome patiems išbandyti herojaus gyvenimo, pilno jaudulio, nuotykių kelią, kuriant savo pasaką ar istoriją su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis OH SAGA ir MYTHOS. Šis seminaras yra skirtas Jums padėti kurti ar koreguoti savo gyvenimo pasaką, istoriją. Ieškoti, o gal, ir surasti atsakymus į klausimus, kaip elgtis vykstant sudėtingoms asmeninėms transformacijoms, išoriniams ir vidiniams pokyčiams. Tarsi ant balto popieriaus lapo guldytumėte savo gyvenimo siekius, brėžtumėte jų įgyvendinimo galimybes ir, galiausiai, kaip apdovanojimą, sugalvotumėte į sėkmę orientuotą laimingą pabaigą.
🧙KVIEČIAME JUS Į NUOTOLINĮ PRAKTINĮ SEMINARĄ, KURIO METU JŪS:
✨sužinosite, kokie yra pasakos kūrimo principai bei kiekvieno herojaus veiksmų etapo reikšmė (pagal Herojaus kelio metodiką);
✨susipažinsite su metaforinėmis asociatyvinėmis OH SAGA ir MYTHOS kortelėmis bei pagrindiniais darbo su jomis principais.
🎠IR PATYS GALĖSITE:
🌟kurti savo asmeninę pasaką ar istoriją naudojantis OH SAGA ir MYTHOS kortelėmis;
🌟pasinaudoti pasakų kūrimo principais savo asmeninės pasakos ar istorijos kūrimui. Turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su savo pasakos ar istorijos pagrindiniu herojumi, kartu su juo leistis į kelionę, patirti sunkumus ir išbandymus, sulaukti kliūčių savo kelyje, o tuo pačiu – ir pagalbos. Ir svarbiausia – kaip ir visos pasakos, taip ir Jūsų pasaka ar istorija, gali baigtis „Ilgai ir laimingai gyveno…“.
🌟OH SAGA ir MYTHOS metaforinių asociatyvinių kortelių pagalba pasižiūrėti į savo gyvenimą tarsi iš šalies, patyrinėti, kiek dabartinis Jūsų gyvenimas atitinka Jūsų poreikius, norus bei tikslus. Kortelių pagalba taip pat galite pažvelgti į savo ateitį – pasižiūrėti, kiek Jums patinka Jūsų pasakos ar istorijos pabaiga. Ar ji baigiasi „Ilgai ir laimingai gyveno…“? Jei Jūsų pasakos ar istorijos pabaiga nėra tokia, kokios norėtumėte, kortelių pagalba galite sukurti tokią pabaigą, apie kokią svajojate. Kortelių pagalba susikūrus savo pasakos ar istorijos vaizdinį, jį yra lengviau paversti trokštama realybe.
🌟pasidalinti bei išgirsti kitų grupės dalyvių istorijas.
💻SEMINARĄ VEDA:
✅DOVILĖ KULAKAUSKIENĖ – etnologė, humanitarinių mokslų daktarė; mokslo darbuotoja; pedagogė. Mokslinės kolektyvinės monografijos „Šiuolaikinis moksleivių folkloras“ bendraautorė; įvairių kultūrinių projektų vadovė ir vykdytoja.
✒DOVILĖ APIE SAVE: nuo pat vaikystės mane traukė paslaptingas pasakų pasaulis. Šiuo metu mane labiausiai domina giluminiai pasakų klodai: pasakos tekstų ir realybės sąsajos; pasakos, kaip vertybių puoselėtojo ir ugdytojo funkcija; pasakų terapija.
✅EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.
✒EGLĖ APIE SAVE: gyvenime mane labiausiai domina trys dalykai: aš, kitas žmogus ir santykis, ryšys tarp mūsų. Kas aš esu ir kokį santykį kuriu iš savo pusės? Kas yra kitas žmogus ir kokį santykį jis kuria iš savo pusės? Kas vyksta tarp mūsų, kai mes susitinkame?
Į šiuos klausimus ypatingai gilinuosi daugiau nei penkerius metus. Daug valandų įvairiuose savęs ir kitų žmonių, santykių pažinimo seminaruose, mokymuose, patyrimuose. O pasakos man yra neišsemiamas patirties ir išminties pasaulis, kuriame galiu rasti atsakymus į man rūpimus klausimus, mokytis įveikti kliūtis bei tikėti laiminga pabaiga.
👛KIEK? 20 eurų.
Jūsų pinigų lauksime Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076. Mokėjimo paskirtis „2021 m. gegužės 19 „Mano kelias“.
⏱KADA? 2021m. gegužės 19 d., 16-20val.
🖥KUR? Zomm’e.
🛎REGISTRUOKITĖS http://bit.ly/2Y95Mnv
Renkame nedidelę, iki 12 žmonių grupę.
Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.
📞DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

Žymės

seminarai
16:00 - 20:00 zoom'e

„Mano kelias“

Dovilė Kulakauskienė DOVILĖ KULAKAUSKIENĖ
  • Data: 2021-05-19
  • Laikas: 16:00 - 20:00

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai