Metaforinės asociatyvinės kortelės Vilniaus knygų mugėje

knygu muge 2024

Pasakos – gilus ir neišsenkantis gyvenimo išminties šaltinis. Jos padeda suprasti mus supantį pasaulį: moko, jog norint kažką pakeisti savo gyvenime, reikia leistis į kelionę, patirti neapibrėžtumo ir nežinomybės baimę bei išmokti ją įveikti, paaiškina, kaip elgtis įvairiose ribinėse situacijose, padrąsina prašyti ir sulaukti pagalbos.

Metaforinės asociatyvinės kortelės (MAK) gali padėti Jums kurti ar koreguoti savo gyvenimo pasaką, istoriją. Ieškoti, o gal, ir surasti atsakymus į klausimus, kaip elgtis vykstant sudėtingoms asmeninėms transformacijoms, išoriniams ir vidiniams pokyčiams. Tarsi ant balto popieriaus lapo guldytumėte savo gyvenimo siekius, brėžtumėte jų įgyvendinimo galimybes ir, galiausiai, kaip apdovanojimą, sugalvotumėte į sėkmę orientuotą laimingą pabaigą.

Pasakos ir metaforinės asociatyvinės kortelės (MAK) – neatsiejama. Todėl susitikime paieškoti atsakymų, kuo tikėti – pasaka ar pasauliu? Padiskutuoti, pasauliu ar pasaka tikite?

Vilniaus knygų mugėje Jūsų lauks:
⚜️EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninio augimo koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.

⚜️NERINGA LAŠIENĖ – filologė, pasakotoja ir klausytoja, „Pašnekesių ateljė“ įkūrėja, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė. Metaforinių asociatyvinių kortelių subtilybių mokėsi pas OH kortų sumanytoją ir leidėją, OH Cards Institute įkūrėją Moritz’ą Egetmeyer’į, taip pat lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, prancūzų specialistus, o biblioterapijos metodų – pas lietuvių, britų, amerikiečių, suomių, vengrų biblioterapeutus..

⚜️DOVILĖ KULAKAUSKIENĖ – etnologė, humanitarinių mokslų daktarė; mokslo darbuotoja; pedagogė. Mokslinės kolektyvinės monografijos „Šiuolaikinis moksleivių folkloras“ bendraautorė; įvairių kultūrinių projektų vadovė ir vykdytoja.

Užsukite į 4 salę, Jaunųjų skaitytojų salę, 4.23 stendą, kur vyks:
📖VASARIO 22 D.
11-13, 15-17 val. Pašnekesiai apie MAK (N. Lašienė)
13.30-14.15 val. Paskaita „Kas yra MAK?“ (E. Lisauskaitė)
📖VASARIO 23 D.
11-13, 14-16 val. MAK ir biblioterapija (N. Lašienė)
17-17.30 val. dr. Ofros Ayalon el. knygos „Rescue!“ pristatymas (E. Lisauskaitė)
19-20 val. MAK dirbtuvės (specialistams, dirbantiems su vaikais) „Traukinukas, kuris gali” (E. Lisauskaitė)
📖VASARIO 24 D.
11-13, 15-17 val. Metaforinės asociatyvinės kortelės – raktas į pasakų pasaulį (D. Kulakauskienė ir N. Lašienė)
📖VASARIO 25 D.
11-13 val. Pašnekesiai apie MAK (N. Lašienė)

KUR: Litexpo
KADA: vasario 22-25 d.
BILIETAI: https://kakava.lt/ren…/vilniaus-knygu-muge-2024/7165/12655

Visas dienas galėsite įsigyti įvairių metaforinių asociatyvinių kortelių, sulaukti informacijos apie jų naudojimą ir kt. Iki malonių susitikimų!

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

10:00 - 20:00 Litexpo

Metaforinės asociatyvinės kortelės Vilniaus knygų mugėje

  • Data: 2024-02-22
  • Laikas: 10:00 - 20:00 (Europe/Vilnius)
  • Renginio vieta: Litexpo

Susiję Renginiai