METAFORINĖS ASOCIATYVINĖS KORTELĖS „TRAUKINIŲ PASAULIS“

mak
mak

Metaforinės asociatyvinės kortelės (MAK) – nedidelio dydžio paveikslėliai, neturintys visiškai jokios išankstinės reikšmės ir prasmės. Kiekvienas iš mūsų, žiūrėdami į savo pasirinktą kortelę, pasakojame savo istorijas ir pasakojimus. Metaforinė asociatyvinė kortelė – tarsi mūsų vidaus atspindys, tarsi veidrodis, į kurį žiūrėdami mes galime geriau pažinti patys save bei kitus žmones. Kortelės gali padėti žmonėms bendrauti tarpusavyje, linksmai leisti laisvalaikį, spręsti pačias įvairiausias problemas, ieškoti išeičių iš kebliausių situacijų.

Šį kartą kviečiame specialistes/-us, dirbančius su vaikais ir paaugliais, susipažinti su metaforinių asociatyvinių kortelių rinkiniu „TRAUKINIŲ PASAULIS“ (ang. THE WORLD OF TRAINS), kurio autorė yra Gali Salpeter, gyvenanti Norvegijoje. 

Šis rinkinys, pasitelkiant traukinių pasaulio simbolius ir metaforas, taip pat nebaigtų sakinių metodą, yra skirtas darbui su vaikais bei paaugliais ir gali būti naudojamas dirbant individualiai, su šeima ar grupėje.

„Traukinių pasaulio“ rinkinyje galite rasti 50 kortelių, kuriose yra pavaizduoti įvairūs traukinių pasaulio objektai – bėgiai, garvežiai, vagonai, supanti aplinka. Kuriant ir piešiant korteles buvo labai daug dėmesio skiriama įvairioms detalėms, kurios gali būti naudingos dirbant su vaikais ir paaugliais (pvz., traukinio spalva, išvaizda, nuotaika, supančios aplinkos detalės ir pan.).

Taip pat ir 50 kortelių – nebaigtų sakinių (anglų kalba), kurie gali padėti pradėti pasakoti ar pagilinti traukinio istoriją, pvz., „Aš esu ypatingas vagonas. Aš save apibūdinčiau taip:..“.

Šios kortelės gali padėti atpažinti bei įvardinti situacijas, su kuriomis susiduria vaikai bei paaugliai, pajausti, atpažinti bei įvardinti kylančius jausmus, paieškoti sudėtingų situacijų kūrybiškų sprendimo būdų remiantis traukinių pasaulio simboliais ir metaforomis.

Šioje, labiau į TEORIJĄ orientuotoje paskaitoje, galėsite:

  • arčiau susipažinti su kortelių „TRAUKINIŲ PASAULIS“ rinkiniu ir jos autore Gali Salpeter (Norvegija);
  • susipažinti su teoriniais kortelių naudojimo pagrindais;
  • išgirsti idėjų, kaip kortelės gali būti panaudojamos dirbant su individualiais klientais,  šeimomis, taip pat grupiniame darbe.

Paskaita skirta:

📌specialistėms/-ams, dirbantiems su vaikais ir paaugliais: psichologams, psichoterapeutams, konsultantams, mokytojams, socialiniams darbuotojams ir kitiems su vaikais bei paaugliais dirbantiems specialistams, norintiems praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;

📌asmeniškai besidomintiems metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, naudojantiems ar norintiems išmokti jas naudoti savęs ir kitų žmonių pažinimui.

SEMINARĄ VEDA:

✅EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninių pokyčių koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.

✒EGLĖ APIE SAVE: „Metaforinės asociatyvinės kortelės mano gyvenime atsirado 2017 metų pabaigoje, kai, ieškodama praktiško įrankio savo darbe, atradau korteles. Nuo tada mes drauge, koja kojon ir „keliaujame“ kartu. Kadangi aš pati mąstau vaizdais, kortelės man gali padėti atpažinti, įvardinti ir išreikšti savo jausmus bei mintis, plačiau tyrinėti esamą situaciją ir prireikus ieškoti kūrybiškų sprendimų. Tuo, ką žinau ir moku apie korteles, mielai dalinuosi su kitais žmonėmis.“

KADA? 2024 m. kovo 21 d., 18-19.30 val.

KUR? Zomm’e.

REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3T0dXPc

Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e paskaitos dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Registracijos pabaiga – kovo 20 d. (imtinai).

Paskaita bus įrašoma, įrašą bus galima peržiūrėti iki balandžio 20 d. .

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šią paskaitą).

Taip pat gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

18:00 - 19:00 zoom'e

METAFORINĖS ASOCIATYVINĖS KORTELĖS „TRAUKINIŲ PASAULIS“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2024-03-21
  • Laikas: 18:00 - 19:30 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2024-03-20

Registracija yra pasibaigusi

Susiję Renginiai