MAK praktiškai: „MANO ŠEIMOS GALERIJA“

santykiai šeimoje

Šį kartą MAK PRAKTIŠKAI susipažinsime su kortelių rinkiniu „MANO ŠEIMOS GALERIJA“ (angl. My Family Gallery, aut. Gali Salpeter/ Norvegija). 

„MANO ŠEIMOS GALERIJOS“ rinkinyje galite rasti 100 kortelių, kuriose yra pavaizduoti įvairūs žmonės ir su jais susijusios situacijos. Šiame rinkinyje esančios kortelės gali būti panaudotos dirbant metaforiškai su šeima ir jos nariais. Galima dirbti naudojantis viena kortele, o taip pat galima kurti ištisą šeimos portretų galeriją, naudojantis keliomis ar daugiau kortelių. 

Metaforinės šeimos narių atvaizdų galerijos kūrimas gali būti daugiasluoksniu procesu, suteikiančiu galimybę prisiliesti prie svarbių klausimų gyvenime.

Šiame, į PRAKTIKĄ orientuotame NUOTOLINIAME, seminare galėsite praktiškai išbandyti metaforinių asociatyvinių kortelių „MANO ŠEIMOS GALERIJA“ rinkinį ir:

 • kurti bei tyrinėti savo tėvų šeimos metaforinę galeriją;
 • kurti bei tyrinėti savo dabartinės šeimos metaforinę galeriją;
 • kurti tokią savo dabartinės šeimos metaforinę galeriją, kokią norėtumėte matyti bei tyrinėti, kokius resursus, kokias geras patirtis iš savo tėvų šeimos norite pasiimti į savo dabartinę šeimą, o ką – palikti praeičiai.

MAK PRAKTIŠKAI SKIRTA JUMS, JEI:

 • esate specialistai, dirbantys su žmonėmis: psichologai, psichoterapeutai, konsultantai, mokytojai, socialiniai darbuotojai ir kiti specialistai, norintys praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;
 • domitės metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis;
 • norite drąsiau korteles naudoti savo asmeniniame ir/ar profesiniame gyvenime.

Kas yra MAK PRAKTIŠKAI? 

MAK PRAKTIŠKAI – tai vieta, kur galime:

 • mokytis metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) meno ir mokslo;
 • saugiai praktikuotis, treniruotis tarpusavyje;
 • eksperimentuoti kurdami naujus MAK pratimus, juos bandyti ir testuoti; 
 • teikti grįžtamąjį ryšį vieni kitiems;
 • mokytis, augti ir tobulėti kartu, kaip MAK praktikės ir praktikai. 

KAIP GIMĖ ŠI MINTIS?

„Ši idėja gimė iš mano pačios patirties – aš puikiai pamenu savo metaforinių asociatyvinių kortelių praktikės savarankiško kelio pradžią 2018 metais. Kai, baigusi bazinius mokymus, pradėjau pirmuosius savarankiškus žingsnius. Su daug nerimo, baimės ir nežinojimo – ką aš moku ir galiu, o ko – dar ne. Nors dar ir šiandien susiduriu su savo baimėmis ir nežinojimu, tačiau metaforinių asociatyvinių kortelių keliu žingsniuoju kur kas drąsiau. Aš jau užtikrinčiau jaučiu ir žinau, ką aš moku ir galiu, o ko – vis dar ne. O viso to pagrindas – praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kartu su refleksija – kas man pavyko, o kas galėjo būti geriau?

Ši idėja gimė ir iš Jūsų MAK praktikos poreikio. Taip pat kartu su Jūsų padrąsinimu, palaikymu ir paskatinimu imtis tokių užsiėmimų.“

SEMINARĄ VEDA:

EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninių pokyčių koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.

KADA? 2024 m. balandžio 18 d., 18-20.30 val. (2,5 val.)

KAIP? Zoom’e. Seminaras vyks „gyvai“, t.y. nebus įrašomas.

REGISTRUOKITES https://bit.ly/49ulsUo

Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Registracijos pabaiga balandžio 17 d. (imtinai).

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šį seminarą).

Taip gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

Žymės

MAK PRAKTIŠKAI
18:00 - 20:00 zoom'e

MAK praktiškai: „MANO ŠEIMOS GALERIJA“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
 • Data: 2024-04-18
 • Laikas: 18:00 - 20:30 (Europe/Vilnius)
 • Registracijos pabaiga: 2024-04-17

Registracija yra pasibaigusi