MAK klubas. Tema: „Vaikai iš dangaus“

mak klubas
mak klubas

Lietuviai į mūšį eidavo su savo vėliavomis, jie žinojo, kad protėvių vėlės yra kartu, spiečiasi aplink vėliavą. Šis žodis yra ir kilęs iš žodžio „vėlė“.

Japonai tiki, kad pasaulis yra pilnas dvasinių būtybių, kurios yra aukščiau už bet kokią gyvybės formą. Jos bet kada gali įsikūnyti į bet ką – akmenį, kalną, gyvūną ar tavo vaikus bei provaikaičius. Tai yra „kami“. Todėl natūralu ir įgimta jiems būti pagarbiam su aplinka, kuri tave supa, kad neužgautum „kami“, kad nenumintum kojos ar nesumindžiotum širdies ne tik savo protėviams, bet ir savo būsimiems palikuonims.

Kada ir lietuviai supras, kad numesta šiukšlė ar nukirstas ąžuolas, nepagarbus elgesys su supančia aplinka ir žmonėmis gali tapti prakeiksmu jų ateities kartoms?

Liepos mėnesio MAK klubo temos ašis – palikuonys. Mūsų vaikai, mūsų vaikaičiai, mūsų provaikiai. Taip pat ir mūsų vidinis vaikas. Liūdnas? Laimingas? Dieviškas! Vaikai juk yra kilę iš dangaus.
Kaip sakoma, iki septintos kartos mūsų klaidos gali veikti mūsų ainius. Kaip ištaisyti klaidas? Kaip pasveikti, jei buvome vaikystėje sužeisti? Kaip kurti sveiką santykį su savimi ir savo vaikais? Kaip mylėti ir būti mylimam?

Vaikai iš dangaus“ – šia tema liepos 3 d. kalbėsimės ir dėliosime metaforines asociatyvines korteles.

MAK klubą veda NERINGA LAŠIENĖ, filologė, pasakotoja ir klausytoja, „Pašnekesių ateljė“ įkūrėja, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė. Sertifikuota MAK ir biblioterapijos konsultantė. Metaforinių asociatyvinių kortelių subtilybių mokėsi pas OH kortų sumanytoją ir leidėją, OH Cards Institute įkūrėją Moritz’ą Egetmeyer’į, taip pat lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, prancūzų specialistus, o biblioterapijos metodų – pas lietuvių, britų, amerikiečių, suomių, vengrų biblioterapeutus.

KADA? liepos 3 d. 18-19.30 val.

KUR? Zoom’e.

KIEK? 20 eurų.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/43RL3F8 iki liepos 2 d. (imtinai). Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime sulaukę pilno apmokėjimo.

MAK klubo susitikimai vyksta „gyvai“, t.y. nėra įrašomi.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.

**makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš OH rinkinio Tandoo (dr. Ofra Aylon, dail. M. Lukyanova, leidėjas M. Egetmeyeris).

Žymės

MAK klubas
18:00 - 19:30 zoom'e

MAK klubas. Tema: „Vaikai iš dangaus“

Neringa Lašienė Neringa Lašienė
  • Data: 2023-07-03
  • Laikas: 18:00 - 19:30 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2023-07-02 0:00

Pirkti bilietą

DEFAULT
€20
0
0.00
0

Pažymėti kalendoriuje