MAK klubas. Tema: „SMALSUMAS“

mak klubas
mak klubas
Metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) klubas – tai erdvė, kurioje gali susiburti norintys pabūti kartu, padėlioti metaforines asociatyvines korteles, pasikalbėti, pasakoti istorijas ir jų klausytis, dalintis. Kaip sakoma, pasidalintas džiaugsmas didėja, o pasidalintas skausmas mažėja.

⛰Kas yra metaforinės asociatyvinės kortelės? Tai – psichologų ir dailininkų bendro darbo vaisius. Paveikslėlių vaizdai žadina vaizduotę, prisiminimus, kūrybiškumą, per asociacijas padeda žmogui susivokti, lengviau pažinti save. Pažinęs lengviau gali keistis ir keisti. MAK klubo užsiėmimuose bus daug praktikos – tiek pratimų su įvairiomis kortelėmis, tiek biblioterapinių.

Rugsėjo mėnesio MAK klubo susitikimo tema: „SMALSUMAS“.


✨MAK klubą veda NERINGA LAŠIENĖ, filologė, pasakotoja ir klausytoja, „Pašnekesių ateljė“ įkūrėja, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė. Sertifikuota MAK ir biblioterapijos konsultantė. Metaforinių asociatyvinių kortelių subtilybių mokėsi pas OH kortų sumanytoją ir leidėją, OH Cards Institute įkūrėją Moritz’ą Egetmeyer’į, taip pat lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, prancūzų specialistus, o biblioterapijos metodų – pas lietuvių, britų, amerikiečių, suomių, vengrų biblioterapeutus.

NERINGA APIE TAI: Stebėdama devynių mėnesių kūdikį, kuris ropinėja po kambarį, trauko stalčius, darinėja spintelių dureles, iš lentynų lupa knygas, jas varto, meta ir krykšdamas guviai ropoja po stalu, nes ten yra kažkas, kas patraukė jo dėmesį, suprantu, kas yra smalsumas. Vaikas tyrinėja pasaulį. Jis liečia, varto, ragauja, jis atviras naujai patirčiai, eksperimentams ir potyriams. Jokios kliūtys jo nesustabdys, jei jis pasiryžęs pasiekti tai, kas sukelia jo natūralų norą pažinti. Ir mokytis. Kartais per skausmą, per išgąstį, per ašaras. Ir vis viena atkakliai, nes įdomu. Smalsumas yra emocija, kuri skatina naujas patirtis ir atradimus. Tai ir vėjas, nešantis į neatrastus žemynus, tai ir lėtas atsargus skverbimasis gilyn, ieškant atsakymų į kylančius klausimus.
Metaforinių asociatyvinių kortelių – MAK klubo – susitikimus pradėjome, sukdami taip vadinamąjį Roberto Plutchiko emocijų ratą. Pagrindinė MAk klubo tema ir yra – Nuo R. Plutchiko rato iki R. Dekarto kvadrato. Nuo emocijų, jausmų atpažinimo ir valdymo iki sprendimų priėmimo. Metaforinės asociatyvinės kortelės itin tinka šiam darbui. Padėlioti korteles, pažinti savo emocijas ir jausmus, atpažinti nuostatas, įsitikinimus, atrasti atsakymus, dėl ko gyvenimas plaukia vienaip ar kitaip ir pajusti galią jį keisti keičiantis pačiam – tai patiria MAK klubo lankytojai, nuotoliniu būdu dėliodami korteles, dalindamiesi tarpusavyje savo įžvalgomis.

🕰KADA? Rugsėjo 5 d. 18-19.30 val.

💻KUR? Zoom’e.

👛KIEK? 15 eurų.
Jūsų pinigų lauksime Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Mokėjimo paskirtis: „2022 m. rugsėjo MAK klubas”.

📝REGISTRUOKITĖS: https://bit.ly/3bZfLX9 ir Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime sulaukę pilno apmokėjimo.

MAK klubo susitikimai vyksta ,,gyvai”, t.y. nėra įrašomi.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092

Seminaro rengėjai:
„Pašnekesių ateljė“ https://www.facebook.com/groups/607279352777280

Žymės

MAK klubas
18:00 - 19:30 zoom'e

MAK klubas. Tema: „SMALSUMAS“

Neringa Lašienė Neringa Lašienė
  • Data: 2022-09-05 - 2022-09-05
  • Laikas: 18:00 - 19:30

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė