MAK klubas. Tema: „SKAUSMAS“

mak klubas
mak klubas
Metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) klubas – tai erdvė, kurioje gali susiburti norintys pabūti kartu, padėlioti metaforines asociatyvines korteles, pasikalbėti, pasakoti istorijas ir jų klausytis, dalintis. Kaip sakoma, pasidalintas džiaugsmas didėja, o pasidalintas skausmas mažėja.

Kas yra metaforinės asociatyvinės kortelės? Tai – psichologų ir dailininkų bendro darbo vaisius. Paveikslėlių vaizdai žadina vaizduotę, prisiminimus, kūrybiškumą, per asociacijas padeda žmogui susivokti, lengviau pažinti save. Pažinęs lengviau gali keistis ir keisti. MAK klubo užsiėmimuose bus daug praktikos – tiek pratimų su įvairiomis kortelėmis, tiek biblioterapinių.

Metaforinių asociatyvinių kortelių – MAK klubo – susitikimus pradėjome, sukdami taip vadinamąjį Roberto Plutchiko emocijų ratą. Pagrindinė MAk klubo tema ir yra – Nuo R. Plutchiko rato iki R. Dekarto kvadrato. Nuo emocijų, jausmų atpažinimo ir valdymo iki sprendimų priėmimo. Metaforinės asociatyvinės kortelės itin tinka šiam darbui. Padėlioti korteles, pažinti savo emocijas ir jausmus, atpažinti nuostatas, įsitikinimus, atrasti atsakymus, dėl ko gyvenimas plaukia vienaip ar kitaip ir pajusti galią jį keisti keičiantis pačiam – tai patiria MAK klubo lankytojai, nuotoliniu būdu dėliodami korteles, dalindamiesi tarpusavyje savo įžvalgomis.

Lapkričio mėnesio MAK klubo susitikimo tema: „SKAUSMAS“.

MAK klubą veda NERINGA LAŠIENĖ, filologė, pasakotoja ir klausytoja, „Pašnekesių ateljė“ įkūrėja, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė. Sertifikuota MAK ir biblioterapijos konsultantė. Metaforinių asociatyvinių kortelių subtilybių mokėsi pas OH kortų sumanytoją ir leidėją, OH Cards Institute įkūrėją Moritz’ą Egetmeyer’į, taip pat lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, prancūzų specialistus, o biblioterapijos metodų – pas lietuvių, britų, amerikiečių, suomių, vengrų biblioterapeutus.

KADA? Lapkričio 7 d. 18-19.30 val.

KUR? Zoom’e.

KIEK? 15 eurų.
Jūsų pinigų lauksime Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Mokėjimo paskirtis: „2022 m. lapkričio MAK klubas”.

REGISTRUOKITĖS: https://bit.ly/3eU2Vu
Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime sulaukę pilno apmokėjimo.

MAK klubo susitikimai vyksta ,,gyvai”, t.y. nėra įrašomi.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092
Seminaro rengėjai:

„Pašnekesių ateljė“ https://www.facebook.com/groups/607279352777280
MAK https://www.facebook.com/metaforinesasociatyvineskorteles
*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelės iš OH rinkinio TANDOO (dr. Ofra Aylon, dail. Marina Lukyanova). OH kortelių leidėjo internetinė svetainė https://oh-cards.com.

Žymės

MAK klubas
18:00 - 19:30 zoom'e

MAK klubas. Tema: „SKAUSMAS“

Neringa Lašienė Neringa Lašienė
  • Data: 2022-11-07
  • Laikas: 18:00 - 19:30

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė