MAK klubas. Tema: „Meilė“


🤝Metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) klubas – tai erdvė, kurioje gali susiburti norintys pabūti kartu, padėlioti metaforines asociatyvines korteles, pasikalbėti, pasakoti istorijas ir jų klausytis, dalintis. Kaip sakoma, pasidalintas džiaugsmas didėja, o pasidalintas skausmas mažėja. Susibūrimai paprastai vyks nuotoliniu būdu, o išsiilgę gyvo bendravimo kartais susitiktumėme akis į akį.
⛰Kas yra metaforinės asociatyvinės kortelės? Tai – psichologų ir dailininkų bendro darbo vaisius. Paveikslėlių vaizdai žadina vaizduotę, prisiminimus, kūrybiškumą, per asociacijas padeda žmogui susivokti, lengviau pažinti save. Pažinęs lengviau gali keistis ir keisti. MAK klubo užsiėmimuose bus daug praktikos – tiek pratimų su įvairiomis kortelėmis, tiek biblioterapinių.
✨MAK klubą veda NERINGA LAŠIENĖ, filologė, pasakotoja ir klausytoja, „Pašnekesių ateljė“ įkūrėja, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė. Sertifikuota MAK ir biblioterapijos konsultantė. Metaforinių asociatyvinių kortelių subtilybių mokėsi pas OH kortų sumanytoją ir leidėją, OH Cards Institute įkūrėją Moritz’ą Egetmeyer’į, taip pat lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, prancūzų specialistus, o biblioterapijos metodų – pas lietuvių, britų, amerikiečių, suomių, vengrų biblioterapeutus.
Šio MAK klubo susitikimo tema: „Meilė“.
🕰KADA? Rugpjūčio 2 d. 16-17.30 val.
💻KUR? Zoom’e.
👛KIEK? 15 eurų.
Jūsų pinigų lauksime Eglės Lisauskaitės sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.
Mokėjimo paskirtis: „2021 m. rugpjūčio 2 MAK klubas”.
📝REGISTRUOKITĖS:
https://bit.ly/3gECl6Q
Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime sulaukę pilno apmokėjimo.
DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092
Seminaro rengėjai:
„Pašnekesių ateljė“ https://www.facebook.com/groups/607279352777280
MAK https://www.facebook.com/metaforinesasociatyvineskorteles
📸Makete panaudota Kristinos Rutkauskienės/About You nuotr.
16:00 - 17:30 zppm'e

MAK klubas. Tema: „Meilė“

Neringa Lašienė Neringa Lašienė
  • Data: 2021-08-02
  • Laikas: 16:00 - 17:30

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai