MAK klubas. Tema: „Kaip „išsišluoti“ neigiamas nuostatas?“

metaforinių asociatyvinių kortelių klubas
metaforinių asociatyvinių kortelių klubas
Žmonės turi įvairiausių neigiamų nuostatų. Man nepavyks, aš nepasveiksiu, niekada neužsidirbsiu pakankamai ir t.t. Tik kokią neigiamą mintį įsileidžiame ir pasileidžiame. Kaip nuo kalniuko.

Neigiamos nuostatos yra įprotis, o įpročiai, kaip žinia, gali būti keičiami kitais įpročiais. Žinoma, pirmiausia reikai suprasti, pamatyti, kas Jus riboja. Tėvų įdiegtos programos, pačių mūsų nuodėmės ir nusivylimai, mokytojų, draugų, viršininkų kritika… O, reiktų tiek peržvelgti! Ir įžvelgti. Atpažintos neigiamos nuostatos gali būti iššluojamos, išvalomi ne tik mūsų vidinių namų langai, bet ir kaminiukai. Balandis – kaip tik tam tinkamas mėnuo.

Balandžio 3 dienos MAK klubo tema: Išsivalykime!
Kaip savo knygoje „Mindfuck koučingas“ rašo dr. Petra Bock: „ Kiekvienas iš mūsų tikrai galime pasiekti gyvenime naują pasitenkinimo, intensyvumo ir laimės lygmenį. Ir tam nereikia ypatingų pastangų, reikia tiesiog mažiau sau trukdyti.“

MAK klubą veda NERINGA LAŠIENĖ, filologė, pasakotoja ir klausytoja, „Pašnekesių ateljė“ įkūrėja, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė. Sertifikuota MAK ir biblioterapijos konsultantė. Metaforinių asociatyvinių kortelių subtilybių mokėsi pas OH kortų sumanytoją ir leidėją, OH Cards Institute įkūrėją Moritz’ą Egetmeyer’į, taip pat lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, prancūzų specialistus, o biblioterapijos metodų – pas lietuvių, britų, amerikiečių, suomių, vengrų biblioterapeutus.

KADA? balandžio 3 d. 18-19.30 val.
KUR? Zoom’e.
KIEK? 20 eurų.

REGISTRACIJA: bit.ly/409RiCo iki balandžio 2 d. (imtinai). Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime sulaukę pilno apmokėjimo.

MAK klubo susitikimai vyksta „gyvai“, t.y. nėra įrašomi.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš OH rinkinio (dail. Ely Raman, leidėjas M. Egetmeyeris).

Žymės

MAK klubas
18:00 - 19:30 zoom'e

MAK klubas. Tema: „Kaip „išsišluoti“ neigiamas nuostatas?“

Neringa Lašienė Neringa Lašienė
  • Data: 2023-04-03
  • Laikas: 18:00 - 19:30 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2023-04-02

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė