MAK klubas. Tema: „Giminė. Šaknys“

mak klubas
mak klubas

Sakoma, geri tėvai turi vaikams suteikti šaknis ir sparnus. Sparnus, kad vaikai galėtų aukštai kilti, ir šaknis, kad pasiskraidę visada turėtų, kur grįžti. Gegužės pradžioje šventėme Motinos dieną, gegužės 15-oji yra Šeimos diena, birželis prasidės Vaikų gynimo diena, o pirmąjį birželio sekmadienį sveikinsime tėvus su Tėvo diena. Taigi birželio mėnesio tema – „Giminė. Šaknys“.

Neretas pastebi, kad daugiau panašumo vaikai turi su seneliais, nei su savo tėvais. O dėl prosenelių? Proproprosenelių? Iki septintos kartos?

Septynios protėvių kartos – tai 64 tiesioginiai protėviai. Beje, žmogaus genetiniame kode yra 64 trigubi junginiai, tarsi protėvių paveldas mumyse. Šiaurės Amerikos indėnai šventai tikėjo, kad žmogus atsako už 7 tiek protėvių, tiek provaikaičių kartas. Biblijoje taip pat minimas 7 kartų ciklas, kuriam galioja tiek Dievo palaiminimai, tiek ir prakeikimai. Kiek protėvių mes prisimename? Ką apie juos žinome? Kaip seniai praėjusių dienų aidai, seniai šį gyvenimą palikusių žmonių genai veikia mūsų gyvenimus?
Ir kaip metaforinių asociatyvinių kortelių dėlionės gali mums priminti, padėti atpažinti tam tikras giminės programas? Atpažinus, įvardijus galbūt jau galima šį tą ir keisti.

MAK klubą veda NERINGA LAŠIENĖ, filologė, pasakotoja ir klausytoja, „Pašnekesių ateljė“ įkūrėja, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė. Sertifikuota MAK ir biblioterapijos konsultantė. Metaforinių asociatyvinių kortelių subtilybių mokėsi pas OH kortų sumanytoją ir leidėją, OH Cards Institute įkūrėją Moritz’ą Egetmeyer’į, taip pat lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, prancūzų specialistus, o biblioterapijos metodų – pas lietuvių, britų, amerikiečių, suomių, vengrų biblioterapeutus.

KADA? birželio 5 d. 18-19.30 val.

KUR? Zoom’e.

KIEK? 20 eurų.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/3OfX02l iki birželio 4 d. (imtinai). Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime sulaukę pilno apmokėjimo.

MAK klubo susitikimai vyksta „gyvai“, t.y. nėra įrašomi.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092.

*makete panaudota metaforinė asociatyvinė kortelė iš OH rinkinio COPE (dr. Ofra Ayalon, leidėjas M. Egetmeyeris).

Žymės

MAK klubas
18:00 - 19:30 zoom'e

MAK klubas. Tema: „Giminė. Šaknys“

Neringa Lašienė Neringa Lašienė
  • Data: 2023-06-05
  • Laikas: 18:00 - 19:30 (Europe/Vilnius)
  • Registracijos pabaiga: 2023-06-04

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė