MAK klubas. Tema „Apie mane ir Kitą“

Šių metų MAK klubas bus apie santykius, o 2023-ųjų metų tema – „Aš ir Tu. Kartu? Saldu!“

Santykiai prasideda, kai Aš sutinku Kitą. Santykis yra su-tikimas. Su(si)tikimas. Sutinku būti su Kitu. Arba nebūti. Ir tada susitikimas neįvyksta.
Artimieji kartais nutolsta, draugai nebėra drauge, o svetimas gali tapti labai labai savas.
Šie metai, pasak rytiečių, yra Triušio metai. Tigro, Jan, vyriški, individualistiški, karingi metai baigėsi, prasideda Ing metai – švelnūs, daug taikesni, nei praėjusieji. Partnerystės metai. Taigi ir mūsų Klube dėliosime korteles ir kalbėsime apie santykius. Ką daryti, kad jie būtų patenkinami, kad mes ne tik susitiktumėme Kitą, bet ir kartu sutiktumėme? Ir būtume patenkinti?

Vasario 14 d. švenčiama Šv. Valentino diena. Pirmasis vasario pirmadienis yra 6 -oji mėnesio diena. Taigi, vasario 6-osios dienos MAK klubo tema „Apie mane ir Kitą“. Dėliosime metaforines asociatyvines korteles ir kalbėsimės, kas esame, su kuo esame ir kodėl?

MAK klubą veda NERINGA LAŠIENĖ, filologė, pasakotoja ir klausytoja, „Pašnekesių ateljė“ įkūrėja, Lietuvos biblioterapijos ir Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijų narė. Sertifikuota MAK ir biblioterapijos konsultantė. Metaforinių asociatyvinių kortelių subtilybių mokėsi pas OH kortų sumanytoją ir leidėją, OH Cards Institute įkūrėją Moritz’ą Egetmeyer’į, taip pat lietuvių, rusų, baltarusių, ukrainiečių, prancūzų specialistus, o biblioterapijos metodų – pas lietuvių, britų, amerikiečių, suomių, vengrų biblioterapeutus.

KADA? vasario 6 d. 18-19.30 val.
KUR? Zoom’e.
KIEK? 20 eurų.
REGISTRUOKITĖS: https://bit.ly/3QJPRXp
Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsime sulaukę pilno apmokėjimo.

MAK klubo susitikimai vyksta „gyvai“, t.y. nėra įrašomi.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Eglė 8 686 60092

Seminaro rengėjai:
„Pašnekesių ateljė“ https://www.facebook.com/groups/607279352777280
MAK https://www.facebook.com/metaforinesasociatyvineskorteles

Makete panaudota 2023 metų MAK klubo kortelė iš OH rinkinio „TANDOO“. Autoriai: psichologė, šeimos terapeutė, krizių ir traumų įveikos specialistė dr. Ofra Aylon, dailininkė Marina Lukyanova, idėjos autorius Moritzas Egetmeyeris.

Žymės

MAK klubas
18:00 - 19:30 zoom'e

MAK klubas. Tema „Apie mane ir Kitą“

Neringa Lašienė Neringa Lašienė
  • Data: 2023-02-06 - 2023-02-06
  • Laikas: 18:00 - 19:30

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė