„Krizė: grėsmė ar galimybė?“

MAK

Krizės įveika metaforinių asociatyvinių OH COPE kortelių pagalba

Krizė (senąja graikų kalba ΚΡΊΣΙΣl – sprendimas, lemiamas lūžio taškas) – situacija, kai mūsų įprastas gyvenimo modelis nustoja veikti, o naujojo modelio, atitinkančio pasikeitusias gyvenimo realijas, dar nėra. Iš vienos pusės – tai pavojus užstrigti praeityje, iš kitos pusės – tai galimybė atverti naujus horizontus mūsų gyvenime.

Krizės yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis – anksčiau ar vėliau mes visi pergyvename mažesnes ar didesnes krizes. Krizės mes nepasirinksime, tačiau galime rinktis požiūrį į krizę: žiūrėti kaip į grėsmę ar kaip į galimybę.

Dabartinis pandeminis laikotarpis – taip pat ne išimtis. Mums įprasto ir pažįstamo gyvenimo didžiąja dalimi neliko ir greičiausiai mūsų gyvenimas bus gerokai kitoks, nei buvo iki pandemijos. Kaip mes iš šios situacijos galime išeiti nugalėtojais, o ne aukomis? Kokias pamokas galėtume išmokti? Ką gero galime iš šios situacijos išsinešti?

Žmonės, išgyvenantys įvairias krizes ir traumines patirtis, gali pakliūti į bejėgiškumo ir nevilties sūkurį. Tačiau yra ir kitas kelias – gijimas panaudojant savo vidinius resursus ir kopiant aukštyn iš sunkių patirčių duobės. Vienas iš efektyvių būdų padėti gyti žmonėms, išgyvenantiems krizes ar traumines patirtis, yra OH COPE (angl. įveika) metaforinės asociatyvinės kortelės.

Asociatyvinės metaforinės kortelės – nedidelio dydžio paveiksliukai, neturintys jokios išankstinės reikšmės ar interpretacijos. Šios kortelės leidžia per trumpą laiką išsiaiškinti žmogaus, kuriam reikalinga pagalba, situaciją, problemą ir padėti jam paieškoti būdų, kaip tai spręsti.

Kviečiame Jus į nuotolinį praktinį seminarą, kuriame:

  • sužinosite pagrindinius darbo su OH kortelėmis principus;
  • daugiau sužinosite apie metaforines asociatyvines OH COPE korteles;
  • susipažinsite su BASIC Ph (tikėjimas, jausmai, ryšiai, vaizduotė, mąstymas ir kūno pojūčiai) krizių įveikos modeliu;
  • atliksime praktinius pratimus, naudodamiesi OH COPE kortelėmis bei BASIC Ph įveikos modeliu.

SEMINARĄ VEDA: asmeninio augimo ir tobulėjimo koučingo specialistė, metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė Eglė Lisauskaitė.

Apie Eglę: gyvenime mane labiausiai domina trys dalykai. Aš, kitas žmogus ir santykis, ryšys tarp mūsų. Kas aš esu ir kokį santykį kuriu iš savo pusės? Kas yra kitas žmogus ir kokį santykį jis kuria iš savo pusės? Kas vyksta tarp mūsų, kai mes susitinkame? 

Į šiuos klausimus ypatingai gilinuosi daugiau nei ketverius savo pastaruosius gyvenimo metus. Daug valandų įvairiuose savęs ir kitų žmonių, santykių pažinimo seminaruose ir mokymuose, patyrimuose. 

KIEK? 25 eurai. 

Jūsų pinigų lauksiu Eglės Lisauskaitės  sąskaitoje Nr. LT707044060001362076.

Būsiu labai dėkinga, jei pavedime nurodysite mokėjimo paskirtį „2021 gegužės 25 Krizė“.

KADA? 2021 gegužės 25 d., 16 – 19 val.

KUR? Zomm’e.

REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3bbYkic

Jūsų registraciją patvirtinsiu bei prisijungimo nuorodą Zoom’e atsiųsiu gavusi pilną apmokėjimą.

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė  8 686 60092

Žymės

seminarai
16:00 - 19:00 zoom'e

Praktinis seminaras „KRIZĖ: grėsmė ar galimybė?“

Eglė Lisauskaitė Eglė Lisauskaitė
  • Data: 2021-05-25 - 2021-05-25
  • Laikas: 16:00 - 19:00
  • Registracijos pabaiga: 2021-05-25

Registracija yra pasibaigusi

Organizatoriai

Eglė Lisauskaitė

Susiję Renginiai